3. Jūsų nuomonė apie biodinamines prekes?
- Labai geros kokybes
- Neturiu nuomonės.
- Geras gaminys, bet ne visiems kaina prieinama.
- Esu girdejusi, taciau dar nenaudojau
- Labai patinka balinamosios pastos.
- Nei gera nei bloga.
- Labai patinka kosmetika, bet brangu.
- Neturiu nuomonės.
- Norėčiau pabandyti.
- gera.