Bendravimas ir bendradarbiavimas organizacijoje

Gerbiamas respondente,

Esu Vilniaus kolegijos, Ekonomikos fakulteto, Investicijų ir draudimo I kurso studentė. Atlieku tyrimą apie bendravima ir bendradarbiavim organizacijoje, kurio tikslas – atlikti bendravimo ir bendradarbiavimo organizacijoje analizę. Jūsų nuomonė yra labai svarbi, nes tai padės man įvertinti bendravimo ir bendradarbiavimo svarbą. Anketa yra anoniminė, todėl Jūsų atsakymai bus apibendrinti, susisteminti ir naudojami tik moksliniams tikslams. Pasirinkite tinkamą atsakymo variantą ir jį pažymėkite.

Dėkoju už atsakymus!

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų amžius?

Ar pritariate teiginiui, kad "bendravimas yra būtinas žmogui"??

Kuri bendravimo forma jums priimtinesnė verbalinė (naudojami kalbos ženklai) ar neverbalinė (informacija perduodama ne kalba, o kitais ženklais)?

Ar laikote save geru pašnekovu?

Ar jum svarbus gryžtamasis ryšys?

Ar sutinkate su teiginiu "efektyvus klausymasis = efektyviam bendravimui"?

Jūsų nuomone, kuo yra naudingas verbalinis(žodinis) bendravimas?

Kuo svarbus bendravimas organizacijos gyvenime?

Kada jums lengviau bendrauti?

Su kokiomis kliūtimis susiduriate bendraudami?

Prie kurio netinkamo stiliaus klausytojų galėtumėt priskirti save, jei klausotės neefektyviai?