Ar sveikiname kolegą su gimtadieniu dovanodami dovaną?
Jei taip, dovana:
Jei taip, pinigų suma, skiriama sveikinti vieną asmenį:
Jūsų mintys/pasiūlymai
Aš esu už simbolinę dovanėlę arba be dovanų.
Didžiausia problema surasti kolegą, kuris nupirktų dovanėlę, todėl kolektyve nusistovėjo "etatiniai" pirkėjai. Kam tie įpareigojimai?
Jeigu liekam prie dovanų, tai galim sugalvoti ir ką nors kitaip be didžiulių investicijų.
Komandoje 23 kolegos, tai 22 eur pakankama suma kažką nupirkti. T.y. į metinį biudžetą įnešti po 22eur.
Mano gimtadienio proga surinktus pinigus galite pervesti labdarai.
Manau reikia, kad dovana kainuotu visiem vienoda suma. Tai jeigu musu yra XX žmonių, tai iš kiekvieno po 5 €, Pvz.: 19 minus ta kuri sveikiname ,tad18 x 5 = 90€, tai šitą sumą galima į biudžetą įnešti per kelis kartus, pvz.: 2 x 45€ ar 3x30€, jau čia reikia pasitarti. Man tinka asmeniškai ir per vieną.😊 Ir būtų visada laiku kolega pasveikintas. Dėl maisto tai nežinau, nes ne visada visi dalyvauja, tai čia jau neturiu pasiūlymų.
susimesti
Sveikinti tuomet jei yra jubiliejus
Mano nuomone, eiliniam gimtadieniui dovanos nereikalingos, išimtį galime padaryti apvalaus jubiliejaus proga.
Eilinio gimtadienio proga galime organizuotis bendrus pietus, neįpareigojant solinezanto visus vaišinti.
Bendriems pietums galime susirinkti tam tikrą forndą, kurį periodiškai pildytume
Ar sutinkate rinkti bendrą kolektyvo biudžetą?
Jei taip, suma, įnešama į bendrą biudžetą nuo vieno asmens (renkami grynieji pinigai)