Bendrabučio administracinė sistema

Laba diena,

Dėkoju, kad skyrėte laiko apklausai.

Šios apklausos tikslas surinkti asmenų, gyvenusių ar šiuo metu gyvenančių bendrabutyje, atsiliepimus apie bendrabučių administracinius procesus bei gyventojų pageidavimus naujai sistemai. Apklausos rezultatai bus panaudoti studijų tikslams.

Ar galite įvardyti priežastis dėl kūrių Jus tenkina/netenkina bendrabučio, kuriame gyvenate (gyvenote), administracinė sistema?
Ne,negaliu įvardinti.
Lengva sužinoti visą reikiamą informaciją
Kartais suteikiama mažai informacijos einamaisiais klausimais.
mokame usz sulauzytus daiktus, kosmines kainas
Ji neegzistuoja
Ne
Negaliu
kokybiškai nevalomos patalpos ir nesutvarkomi tualetai, kad nusileistų išmatos
kartais neimanoma susisiekt su atsakingais asmenimis.
Užregistruoti gedimai nėra taisomi, nuostolius mokame neaišku už ką (iškabinti nuostolių lapai, tačiau jų kainos neaiškiosos)
Galima moketi per internetine bankininkiste
Buvo galima matyti tik saskaitas ir isklotines, daugiau jokiu funkciju sistema neatliko
Tenkina, nes dabartinė padėtis nesukelia didelių sunkumų. Tačiau suprantu, kad daug dalykų būtų supaprastinti veikiant gerai elektroninei sistemai. Pavyzdžiui dabar norint nunešti prašymą administratoriui reikia derintis prie jo darbo laiko.
apie gedimų šalinimą pranešama kelios minutės prieš tvarkymą (jei atjungiamas vanduo), tai pat skelbimai pakabinti gan nepatogioje vietoje (prie įjėjimo), jei noriu skaityti, reikia užstoti praėjimą
Sistemoje viskas aiškiai pateikiama. Galima apmokėti sąskaitas el. bankininkyste
Tenkino. P.S. Ar bendrabutis, kuriame gyvenate(-ote), turi elektroninę/internetinę aplinką, skirtą bendrabučio gyventojams? Šitas klausimas labai neaiškiai pateiktas, nesupratau ko klausia, ar apie internetą, ar apie web puslapį ar apie kažkokį kambarį su internetu....
Butu smagu matyti/pasitikrinti kambariuose gvenanciu zmoniu sarasus.