1. Atrankos sistema tarp
sportininku ir
nesportininku. Man jau daug
metu ir tik antrus metus
pabegioju, negeriu, nerukau
ir patenku tarp sportininku.
Geda dziunglems:) Tokiu budu
niekada nera sansu nors
dantu pastos tubele laimeti-
taip visuoses renginiuose,
ne tik cia.
2. Nubegant nuo kalniuko ir
begant link laiptu reiketu
sonuose ryskias juostas
ispejamasias pakabinti, nes
jei neleidziama ten
pasitreniruoti ir niekada
netenka vaikscioti aplinkui,
sunku susigaudyti kur galu
gale tie laiptai bus.
3. Daugelis kalbintu draugu
noretu dideliuuuuu aukstu
numeriu ant duru.
dabartiniai numeriukai labai
mazi ir juos nuo kokio 15
auksto jau sunku darosi
iziureti, o ypac tiems,
kuriems ima vaidentis ar
suktis galva.
3. Butu smagu, kad butu
pateikti skundiku duomenis
kai valomi ivairus sarasai.
Gal tokiu atveju butu galima
tuos skundikus priskirti
prie reikiamu kategoriju.
Na, zinote, kazkaip koktu
nuo tokiu tipu.
PS Dekingas uz rengini.
Kitamet nezadu dalyvauti jei
liks siu metu paskirstymo
sistema, kai megejas leki
tarp esanciu ar buvusiu
profesionaliu sportininku.
Sekmes:)
Orą :D
1.Anksčiau pradėti dalyvių
registraciją
2.Dalyvių skirstymą į
kategorijas
3.Trūko dalyvių persirengimo
patalpų.
laiptines ventiliacija ir valyma
tikriausiai nieko
viskas gerai
Reikėtų pakeisti apdovanojimų
taisykles sportininkų,kadangi
bėgu trečius metus mėgėjų
saraše,bet visuomet jame
mielai dalyvauja
sportininkai,kurie beabejo
niekuomet nepralaimi,o
mėgėjai lieka su nosimis.
Stengtis sutraukti daugiau
dalyvių ir žiūrovų, padaryti
tam tikras atrakcijas, kaip
lažybas tarp žiūrovų 'Kas
užbegs pirmas' arba 'Koks bus
lyderio laikas'.
Nera kabinu (palapines ar
kazko kito) persirengimui bej
galbut reiketu patobulinti
pacia programa 9padaryti
idomesne galbut pakvietus
daugoau grupiu bei reklamuoti
si rengini ne tik kaip begima
bet ir kaip koncerta)