Barbora internetinė parduotuvė

Pateikite savo nuomone kodėl apsiperkate internetinėje parduotuvėje,o ne "Maximoje","IKI", "RIMI" ar kitoje maisto prekių parduotuvėje.

  1. Tinka asortimentas
  2. Greičiau, nereikia išeiti iš namų, nešti sunkių maišų.
  3. Sutaupo laiką
  4. Neapsiperku
  5. Nes patogu.
  6. Neskanu
  7. Sutaupau laiko
  8. Nes neturiu kada nuvažiuot
  9. Arčiau
  10. Patogu, nereikia nešti sunkių tašių