Pateikite savo nuomone kodėl apsiperkate internetinėje parduotuvėje,o ne "Maximoje","IKI", "RIMI" ar kitoje maisto prekių parduotuvėje.
- Tinka asortimentas
- Greičiau, nereikia išeiti iš namų, nešti sunkių maišų.
- Sutaupo laiką
- Neapsiperku
- Nes patogu.
- Neskanu
- Sutaupau laiko
- Nes neturiu kada nuvažiuot
- Arčiau
- Patogu, nereikia nešti sunkių tašių