Bankai, jų kilmė bei funkcijos

Esame Rytis ir Matas, III gimnazinės klasės mokiniai. Darome ekonomikos projektinį darbą "Bankai, jų kilmė bei funkcijos". Prašome nepagailėti kelių minučių ir atsakyti i keletą klausimų :) :)

Lytis:

Amžiaus grupė:

Ar jūs gaunate užtektinai informacijos apie bankus, jų teikiamas paslaugas ir naudą?

  1. taip
  2. taip
  3. Taip
  4. ne
  5. pakankamai
  6. Nu tep, pelns internets viskou
  7. Ne
  8. Ne
  9. ne
  10. nelabai
…Daugiau…

Ar esate lankęsis kokiame nors banke ir naudojęsis kokiomis nors jų teikiamomis paslaugomis?

Jei atsakėte "Taip" į ankstesnį klausimą, tai kokiomis paslaugomis naudojotės?

Ar jums yra žinomos šių bankų rūšys ir kokias funkcijas jos atlieka?

Ar naudojatės banko kortele?

Jei į ankstesnį klausimą atsakėte "Taip", tai kokiais tikslais naudojatės banko kortele?

Jei naudojatės banko kortele, kaip dažnai ja naudojatės?

Ar žinote, kas yra vartojimo kreditas/paskola?

Iš kur skolinatės pinigų?

Kokias sumas yra tekę skolintis?

Ar manote, kad ateityje žmonės vis daugiau ir daugiau naudosis banko paslaugomis ir funkcijomis?

Ar manote, kad ateityje žmonės nebesinaudos grynaisiais pinigais ir atsiskaitinės tik banko kortelėmis ir naudosis elektronine bankininkyste?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą