Jeigu kada nors žaidėte azartinius lošimus, kodėl tai darėte?
- Smagu
- Norėjau praleisti laika
- Dėl pinigų
- Nes norėjau pabandyti
- Neturėjau kur dėti pinigų
- Patarė ir rekomendavo draugas
- Bandžiau laimėti pinigų
- Nežaidžiu
- Norėjau išbandyti sėkmę, atsipalaiduoti