Autonominiai salono šildytuvai "webasto" automobilyje

Esu trečio kurso studentas, studijuoju automobilių elektronikos sistemas Vilniaus technologijų ir dizaino kolėgijoje. Atlieku apklausą autonominį salono šildytuvą "webasto" automobilyje

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Ar turite vairuotojo pažymėjimą?

Ar turite automobilį?

Kokį automobilį vairuojate?

Ar jūsų automobilyje yra "webasto" funkcija?

Ar dažnai panaudojate autonominį salono šildytuvą?

Ar norėtumete, kad jūsų automobilyje butu "webasto" funkcija?

Ar pirkdami automobilį atsižvelgtumete į tai, kad automobilis turėtų "webasto" funkcija?

Jūsų nuomone "webasto" yra didelis privalumas?

Ar verta permokėti už automobilį, kuris turi autonominį šildymą?

Jeigu jūsų automobilis neturi "webasto" funkcijos, ar norėtumete įmontuoti šią funkciją savo automobilyje?

Ar jūsų "webasto" šildytuvas vis dar turi garantiją?