Kokiais būdais siūlote sumažinti spūstis keliuose?
Spūsčių bus tik daugiau nes A juostų daugėja
Grąžinti žalias rodykles prie šviesoforų. Tobulinti šviesoforų darbą sankryžose, nes kartais "žalia" dega tam kryptim, kur nėra automobilių, o priešinga stovi ilga eilė.
Sunkiajai technikai piko metu neleisti judėti judrios gatvėmis
Kai įmanoma naudotis viešuoju transportu, dviračiais, paspirtukais.
Padidinti greičio limitą
Vis dažniau vaikščioti ir automobilį palikti namuose