Automobilių remontas

Jei būtų galimybė automobilį tvarkytis pačiam, su nusimanančių žmonių priežiūra, ar tvarkytumėtės patys ?

  1. jai tvarkausi pats tai savo garaze arba ji pasikolinu, o balvonu kurie aplink bibines ir babkes nulups nereikia, geriau draugu kompanija su alum pasikviesiu.
  2. Ne
  3. taip
  4. Taip
  5. ne
  6. ne
  7. taip
  8. Taip
  9. Ne
  10. ne