Usersimonytee323
Vieša
Pranešti

Automobilių nuoma Vilniuje

Ar atskridus į Lietuvą iš tolimos kelionės naudojatės automobilių nuomos paslaugomis? Juk visada norisi kuo greičiau grįžti namo, pailsėti ir susitikti su brangiais draugais. Automobiliu norimą vietą pasieksite žymiai patogiau bei greičiau. Įmonė „Transrenta“ (www.transrenta.lt) nuomoja įvairiausius automobilius tinkančius net ir paties išrankiausio kliento skoniui. „Transrenta“ rūpinasi klientų komfortu bei klausia apie auto nuomos paslaugas Vilniuje.

Automobilių nuoma užsiimanti „Transrenta“ pristato savo automobilius į Vilniaus bei Kauno oro uostus klientų patogumui. Tad reikiamą automobilį iš karto rasite vos tik išėję iš oro uosto. Ši paslauga ypatingai tinka tiems, kurie atskrido į Lietuvą verslo reikalais ir turi kuo greičiau patekti į susitikimą. Nereikės rūpintis, jog nespėsite laiku, nes autobusas pavėlavo. Be to, turint keletą susitikimų sutaupysite pinigų „taxi“.

Jeigu jums iškilo klausimų ar norite pasitarti, kuris automobilis būtų tinkamiausias nuomai, susisiekite su „Transrenta“ paslaugiais darbuotojais:

Tel.: +37064147619
El.p.: [email protected] 
Web: www.transrenta.lt

Pic
1. Ar teko nuomotis automobilį Vilniuje?
2. Kaip automobilių nuomos įmonės galėtų pagerinti savo paslaugų kokybę?
3. Kas svarbiausia nuomojantis automobilį?
4. Ar jums būtų patogu, jei automobilis būtų pristatytas į Vilniaus oro uostą?
5. Kiek manote kainuotų automobilio nuoma dienai?
6. Kokia jūsų lytis?
7. Kiek jums metų?
8. Kurioje šalyje gyvenate?