Taip
dyzeliu, nes pigiau
Renkuosi varoma benzininiu varikliu nes jo sukimo momento pikas yra aukstesnese apsukose taip pat varikliai pakantesni aukstesnems apsukoms.
Renkuosi varoma benzininiu varikliu nes jo sukimo momento pikas yra aukstesnese apsukose taip pat varikliai pakantesni aukstesnems apsukoms
ekonomija
Dėl įpratimo, patogumo.
ekonomija
Dyzelinu, nes priimtiniau
Dyzelį, ekonomikos ir galios santykis geras
Dyzelinu, nes pigiau.