Dyzelinu, nes tokį priko tėtis
Pigesnis kuras, mažesnės kūro sąnaudos
todel nes dedu supistus bmw
Dėl kūro sąnaudų.
Dizeli, kuras pigus ;)
Bizinas 100 proc gereu ka tu gal gonda kivik nivairavis?
Tai priklauso kokį automobilį perki
Dyzeliu atrodo bengviau vaziuojasi ir pigesnis kuras nei bendzinas
didesnis sukimo momentas dyzelio
kas pingiau