Automobilis fizikiniu požiūriu

Ką renkiesi ir kodėl renkiesi automobilį kuris yra varomas dyzelinu, benzinu, dujomis arba elektra?

  1. Dyzelinu, nes tokį priko tėtis
  2. Pigesnis kuras, mažesnės kūro sąnaudos
  3. todel nes dedu supistus bmw
  4. Dėl kūro sąnaudų.
  5. Dizeli, kuras pigus ;)
  6. Bizinas 100 proc gereu ka tu gal gonda kivik nivairavis?
  7. Tai priklauso kokį automobilį perki
  8. Dyzeliu atrodo bengviau vaziuojasi ir pigesnis kuras nei bendzinas
  9. didesnis sukimo momentas dyzelio
  10. kas pingiau