Jūsų nuomonė/pastabos apie Revolut atsiskaitymo priemonę
Puiku
Nenaudoju :(
Reikes isigyti Revolut kortele.
Reikėtų įsigyti ir pabandyt
Labai patogu naudoti, keliaujant, gaunant ir siunčiant pinigus iš žmonių gyvenančių užsienyje.
Iškilus problemoms, online asistentai atrašinėja itin retai, todėl išpręsti problemas užtrunka dsug laiko.
Kortelę labai patogi naudoti, tik vieną kart buvo kile problemų atsiskaitant ja, bet ten problema buvo su kasos aparatu.
Užsisakiau kortelę, bet taip ir negavau :( nors į email rašė kad tipo atsiuntė :D cj kažkas pavogė iš pašto dėžutės