Atsinaujinančios energijos valdymas
Sveiki, esame trečio kurso Kauno kolegijos studentai. Šios apklausos tikslas - identifikuoti problemas su kuriomis susiduria vartotojai, valdant atsinaujinančios energijos išteklius.
Apklausa yra anoniminė ir trunka vos kelias minutes.
Dėkojame!!!
Ar esate atsinaujinančios elektros energijos vartotojas?
Vartojamos atsinaujinančios elektros energijos tipas?
Kiek laiko naudojatės atsinaujinančia elektros energija?
Ar esate patenkinti esamu turimos elektros energijos valdymu.
Su kokiais sunkumais susiduriate valdant išgaunamą elektros energiją?
Kitas variantas
- Negaliu stebėti elektrinės veiklos
- Stringa programėlė
- Negaliu stebėti elektrinės parametrų
- Tai veikia, tai neveikia
- Negaliu valdyti ir stebėti per telefoną
- Galėtu būti ir geriau
- Mažai opcijų, stringa
- Kartais neina prisijungt
- Nemoku naudotis programėle
- Galėtu būti greičiau ir patogiau
Ar naudotumėtes elektros išteklių valdymo programa, kuri sutaupytu laiko ir pinigų?
Jei taip, kokia išmaniąją platforma naudotumėtės, turėdami elektros išteklių valdymo programą?
Jūsų nuomone, kokia turėtų būti elektros išteklių valdymo programos kaina?
Kitas variantas
- iki 5e
- iki 5