Atsiliepimų anketa apie Šilalės miesto šventę 2022 m.

Laba diena, siekiant tenkinti Šilalės miesto ir rajono gyventojų viešuosius interesus, norime sužinoti Jūsų nuomonę apie 2022 m. vykusią Šilalės miesto šventę. Nuoširdūs Jūsų atsakymai padės mums atliepti kultūros vartotojų poreikius bei kokybiškiau, kūrybingiau planuoti kasmetinę miesto šventę.

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Dėkojame už skirtą laiką.

Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras

Maloniai prašome pateikti pasiūlymų dėl 2023 m. Šilalės miesto šventės organizavimo.
Pušyne! Karuselės vaikams.
Fejerverkai nereikalingi. Geriau jos metu atidaryti nauja veikla-vieta jaunimui, kad isgirstu daug zmoniu. Pvz: teniso, krepsinio aikstele, skate parkas, interaktyvi vietai ir pan. Smagu kai miesto sventes metu turi ka veikti ir mazas ir jaunas ir senas. Tuo paciu linkiu nepamirsti pusyno, graziausia vieta sventei!
butu smagu kad atvyktu pokalbiui ar koncertui grupes kaip ba., tas ir t.t.
automobiliu showoffas
Štangos spaudimo konkursas Krepšinis
Daryti labiau šokių pasirodymus ne dieną kaip buvo:) kadangi tiek šokėjams karšta, tiek patiems žiūrovams sedeti nėra gerai. + nebūna daug žmonių dienos metu, kai vyksta pasirodymai:))
Kukliau, taupiau, bet daugiau nuoširdumo, nesuvaidinto gerumo, nenuperkamo sąžiningumo. Neužgožkit žmonių iš savo kaimų, miestelių, o jų yra nuostabių, talentingų ir daug vertesnių nei brangūs atlikėjai. Kokios nuostabios šokėjos, muzikantai, skaitovai, kūrėjai, menininkai, dainininkai....visų net neišvardinsi. Bet kodėl, jei nepriklauso partiniam, elitui jie neturi teisės pasirodyti ant scenos. Ar bijot , kad užstos kam saulę? Taip pat gaila, kad apmiręs sportas. Galėtumėt įtraukti žmones iš įvairių amžiaus grupių, negi taip sunku....juk ir stadioną puikų turim, tik nuolat tuščią.......
Vaikams naujų pramogų reikia, kodėl negalima pakviesti burbulų dėdę su jo programa, galėtų būti kokios estafetės vaikams su minimaliais prizais, daugiau įvairių personažų vaikštančių po miestą. Padaryti kad ir kino seansą vaikams, bet ne seno filmuko, o kažką iš naujesnių. Galėtų būti atnaujintas virvės traukimo konkursas suaugusiems ir vyrų ir moterų komandoms. Vaikų diskoteka ar kažkas panašaus, ne su Šilalės rajono nuolatiniais Danisevičienės šokėjais, o tikra diskoteka ir t. t.
Miesto parkelyje prie tvenkinio daugiau atrakcijų skirtų ir suaugusiems ir vaikams. Žinoma fejerverkai. Bei patruliuojantis ekipažas policijos prie tvenkinio. Vandens fontanas.
Pasitikiu organizatorių išmone. Visada malonu - staigmenos.
Labai pasiteisinęs dalykas fontanas
-
Manome, kad dirba specialistai, kulturos darbuotojai, tai jie ir tegul pasuka galvas del kitos, ateinancios miesto sventes rezisiuros, veiklos, ivairiu ir prasmingu edukaciju….. Juk taip lengva butu “pasiimt” pasiulymus.
Neturiu nuomonės.Man viskas tinka.Džiugu, kad atsisakėte fejerverkų...būdavo bereikalingas pinigų išmetimas į orą..
Pasiūlyčiau pakeisti y geresniais grupės daugiau naujovių idėjų
Atsižvelgt i galiūnų varžybų vietą, bei pagrindinio koncerto metu pritraukt daugiau prekybininkų su maistu
Sunku kažką pasiūlyt, viskas Jums puikiai klostosi, svarbiausia, kad ir toliau galėtume džiaugtis ėjimu į priekį, svarbu - ne atgal.
Lauksim panašios šventės kitą metą. Ačiū!
Norėtųsi, kad būtų prikeltas mūsų pušynas miesto renginiams. Kuriame galėtų vykti renginiai. Tikrai būdavo puikios šventės, pilnos veiklos, būdavo ir ką nuveikti ir pamatyti.
Tik nežymiai patobulinti, smulkmenos, mažos detalės!!!
Kuo daugiau geresnių ir populiaresnių grupių,tuo linksmesnė šventė
Reikėtų daugiau šventės renginių perkelti į pušyną, kur turėtų būti įtengta daugiau sėdimų vietų žiurovams
Smagu kai renginiai vyksta įvairiuose miesto vietuose : kulruros centre, bažnyčioje , skvere, stadione , pušyne, taip ir toliau plėtokit .Dėkojame .
Paankstinti vasaros muzikos vakara, paruost daugiau kedziu ir pasirupint geresniu igarsinimu, nes stovint gale, sunkiai girdejosi
Viską daryti Basanavičiaus gatvėje, stadione ir už kultūros centro.
Pasiūlymas bus pateiktas vėliau.
Dažnai kirba mintis kad šventės metu,galėtu būti gidai kurie pavedžiotu po Šilalę supažindintu su istorija,kažkokia edukacine programa.
Pasitikime organizatorių gebėjimais puikiai parinkti programą
Užsakyti tokius atlikėjus,kad ateitų ir jaunas ir senas, suvažiuoja net ir iš aplinkinių rajonų,kaip pvz;(Vainuto šventes),jeu eilę metų šito nėra,nenori pas mus atvažiuoti net prekybininkai,nes žino kad nieko gero,nebus žmonių,nebus prekybos,pelno.Ačiū.
Siūlyčiau pakviesti tokius atlikėjus, kaip 69 danguje, Man-Go, SEL, Karališka Erdvė, Balius, Nemuno Krantai
Donatas Montvydas. Maldauju.
Labai norisi, kad šventė būtų tokia, kaip šiemet. Esame tikri, kad organizatoriai ir kitais metais pranoks visus lūkesčius. Turime vieną pasiūlymą: kuo mažiau politikų kalbų ir "sveikinimų".
Miesto šventė organizuoti miesto pušyne.
Vairas
Padaryti jaunimui diskoteka kurios senai niekas nebedaro ir norėtusi daugiau pramogu ne vien tik batutu
Manau šventėje, tikrai būtų įdomu pamatyti kažką naujo, ko dar nėra buvę prieš tai buvusiose miesto šventėse. ( policijos parodomieji, ugniagesių...) Būtų visai įdomu šventę surengti miesto pušyne.