Atsiliepimų anketa apie Šilalės miesto šventę 2022 m.

Laba diena, siekiant tenkinti Šilalės miesto ir rajono gyventojų viešuosius interesus, norime sužinoti Jūsų nuomonę apie 2022 m. vykusią Šilalės miesto šventę. Nuoširdūs Jūsų atsakymai padės mums atliepti kultūros vartotojų poreikius bei kokybiškiau, kūrybingiau planuoti kasmetinę miesto šventę.

Mums svarbi Jūsų nuomonė!

Dėkojame už skirtą laiką.

Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras

Kaip vertinate 2022 m. rugpjūčio 3-6 dienomis vykusią Šilalės miesto šventę? (atsakymą pagrįskite)
nebuvau...
Neblogai
nebuvau😢
greitis daug gazo
Viskas super!
Puota karo ir skurdo metu. Protingi įžvalgūs lyderiai to nedarytų, žinant kiek žmonių skursta ir kas laukia šią žiemą. Bet turbūt sotus alkano neatjaučia.Toks aklumas ir pinigų taškymas anksčiau ar vėliau atsisuks prieš pačius.
Vidutiniškai
Puikiai. Linksma, daug žmonių.
Puikiai. Daug, įdomių , aukšto lygio renginių, kuriuose galėjo dalyvauti visokio amžiaus ir skonio žmonės. Ačiū organizatoriams už nepamatuojamą darbą.
Buvo nuostabus miesto gimtadienis. Veiklų daug, pritaikytų įvairioms amžiaus grupėms. Nuoširdus ačiū už puikią miesto šventę
Puikiai. Gausybė renginių įvairioms amžiaus grupėms
Patenkinamai, nors aisku, darbo ideta daug, bet metai is metu programa nesikeicia, ben jau vaikama….batutas, putu sou, piesinukai ant veido ir tt.
Ačiū už šventę visai mūsų šeimai.
Super! Geri koncertai, įspūdingas fontanas, gražus oras! Gerai, kad dalis šventės buvo rengiama pušyne, nors pageidaujančių dėl renginių pušyne daug...tačiau koncerto metu gan mažokai buvo žmonių..gal muzikos stilius netiko...Tiesa, pušyne renginys galėjo vykti iki 23val....nes daugelis pavargo ir išėjo namo...
Vaikams šventė viskas gerai bet galėtų būtų geresnes grupės ne kiekvienas metas ansambliai
Vidutiniškai, gal kiek nepatiko kad viskas labai išmėtyta po visą miestą, beje galiūnų varžyboms pasirinkta netinkama vieta, per mažai vietos,žiūrovai kone lipt vienas per kitą turi kad prieit arčiau ir matyt pačias varžybas
Labai gerai vertiname visa šeima. Smagu, kad veiksmas vyko visame mieste. Patiko. Labai džiaugiamės ir pačiu uždarymu, kurį vainikavo fainos grupės. Nes mum, jaunesniai kartai, tikrai akapelos dar nėra aktualios.
Labai gerai. Puikūs renginiai, pakviesti profesionalūs atlikėjai. Ačiū!
Turbūt pati prasčiausia miesto šventė kurioje teko dalyvauti. Trūko veiklų, mugė labai maža, koncertas tikrai nieko gero, ilgi tarpai tarp atlikėjų pasirodymų, kurie "išvaikė" žmones. Trūko šventės užbaigimo. Organizuotumas prastas tikrai.
Atrodo viskas gerai tik kad jau tos dainos Ukraina atsibodo slava... Gadino šventė
Nepakartojama, renginių įvairovė patenkino išrankiausią žiūrovą, dalyvį, super!!!
Viskas tiko ir patiko🙂
Labai gerai
Nuostabi šventė. Nuostabūs renginiai. Labai džiaugiamės ir nuoširdžiai dėkojame .
Labai gerai, renginiu ivairove nuo jauno iki senjoro, tiek megstantiems kulturinius dalykus, tiek sporta ir pan, ir daug erdviu veikloms. Siek tiek velokai vasaros muzikinis vakaras, ypac turint mazu vaiku, mazai kedziu. Ir skurdoka muge. Bet visumoj viskas fainai.
Per daug ištemta ir išmėtyta dideliais atstumais.
Daug gražių, įdomių, informatyvių, supažindinamų renginių. Puikūs koncertai. Geras organizavimas.
Gerai,buvo pramogų,vaikams ir suaugusiems,koncertas įvairiai publikai, galiūnų varžybos,fontanas ir t.t
Labai smagu jog nebuvo prekiaujama alkoholiu,kadangi atvykus su vaikais į švetę labai nemalonu kai aplink šlaistosi gritos personos. Nuo mažiausio iki didžiausio turėjo veiklos. O koncertas šeštadieni buvo vau. Džiaugiuosi jog ir vaikąms buvo begalė pramogų ir jos buvo nemokamos.
Blanki ir besikartojanti. Vienintelis suburiantis renginys-koncertas.Renginys turėtų tapti miestiečių ir kraštiečių švente,kur jie galėtų susitikti,pabendrauti,pakalbėti prie kavos puoduko ar alaus bokalo.Tam tiko lauko kavinukės,tačiau jos išguitos.Mieste bene 4 seniūnaitijos su seniūnaičiais.Kodėl neatsispindi jų veikla?Galėtų parodyti ką nuveikė,pasivaržyti.Gal jos tik popierinės?
Vertinu gerai
Puikiai. Turininga programa, pilnai išpildyta, buvo galima pasirinkti visokiems poreikiams
Iš 10; 8balai
Pagrindinę miesto šventės dieną buvo labai mažai prekybininkų J. Basanavičiaus gatvėje, taip pat po koncerto trūko fejerverkų ar lazerių šou, diskotekos, pasigedome įvairių atrakcionų kurie būdavo Dariaus ir Girėno skvere, muzikinis fontanas nesuteikė didelio įspūdžio, nes jau antrus metus jis lygiai toks pat
gerai.
Nuostabi šventė. Koncertai pasirodymai, sporto renginiai, edukacijos, kitos pramogos visoms amžiaus grupėms ir skoniams. Ypatingai patiko "Intrigų miestas", Nakties muzikos ir šeštadienio koncertai, taip pat festivalis "Brizgels". Šventę ypatingai puošė muzikinis fontanas. Ačiū.
Gaila, bet teko sudalyvauti tik rugpjūčio 6d. Vakare tai vaikai pramogavo ant batutų, labai jau jiems ten patiko. Labai patiko fontanas, prie jo ėjome kelis kartus smagu ir labai gražu. Šoko dainavo😊 Na atlikėjai neblogai, tik gaila kad kai koncertavo The Roop buvo išjungtas didelis" televizorius" nebematėm mes jų (daug žmonių... Maži vaikai nemato... , bet taip tikrai patiko. Labai smagu, kad dovanojat vaikams tokias pramogas, o kai laimingi vaikai ir tėveliai džiaugiasi tad visiems gerai. Ačiū 🌷
Šauni šventė.
Puikiai.
Paskutinį vakarą, nelabai patiko pirmieji dviejų grupių koncertai. Labiausiai užbūrė the roop. Kitais metais smagu butų jei dainuotų-vairas.
Kas sudomino tai tik The Roop nebuvo jaunimui diskotekos ir pramogu
Puikiai! Šventėje netrūko užiimtumo vaikams, pasirodymų gausa, jų pasirinkimas kiekvienam pagal amžių, ir pageidavimą