Userauksinepasaka
Results41
Vieša
Pranešti

Atsakomybė už vairavimą išgėrus

Esu Mykolo Romerio Universiteto, viešojo administravimo, II kurso studente. Rašau kursinį darbą ir man reikalinga Jūsų pagalba. Šioje apklausoje aptariama įsisenėjusi problemą - vairavimas išgėrus. 2013m. avaringumo analizė byloja : dėl vairuotojų kaltės 3418 žmonių nukentėjo eismo įvykių metu, 258 – žuvo. O ar žinojote, kad 2013m. buvo išaiškinti net 364 783 kelių eismo pažeidimai? 2013 metų avaringumo statistika dėl neblaivių vairuotojų kaltės rodo,jog išviso įvyko 279 eismo įvykiai, kuriose žuvo 25 žmonės. Šia apklausa siekiu suprasti tiek vairuojančių, tiek nevairuojančių asmenų požiūrį į vairuotojo atsakomybę dėl vairavimo išgėrus. 

Apklausa yra anoniminė ir jos rezultatai bus naudojami tik moksliniams tikslams.

Dėkoju už Jūsų laiką.

[ Nuotrauka : http://juristic.lt/wp-content/uploads/2012/05/ID-10027223.jpg]

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Pic
Ar turite vairuotojo pažymėjimą?
Ar esate vairavęs/-usi neblaivus/-i?
Jūsų požiūris į neblaivius vairuotojus:
Jūsų nuomone, taikomos nuobaudos už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio yra tikslingos?
Jūsų nuomone, ar reikia griežtinti administracines nuobaudas taikomas už vairavimą neblaiviam? ( Jei atsakėte NE - pereikite prie septinto klausimo)
Jei į 5 klausimą atsakėte TAIP, sukonkretinkite - kaip nuobaudos turėtų būti griežtinamos, (pvz. : didinti piniges baudas).
Jūsų lytis
Jūsų amžius
Papildomas klausimas : Jūsų nuomone, kas skatintų vairuotojus nesėsti prie vairo išgėrus? Kitaip tariant - suvokti vairuotojo atsakomybę ir naudotis ne tik įgytomis teisėmis, bet ir pareigomis?