Asociacijos „Keturkojo viltis“ išorinė komunikacija
Sveiki, esu Kauno kolegijos, taikomosios komunikacijos, III kurso studentė Ernesta. Atlieku bakalauro baigiamojo darbo tyrimą, kurio tikslas - įvertinti asociacijos „Keturkojo viltis“ išorinę komunikaciją. Noriu jus pakviesti sudalyvauti šioje apklausoje, tokiu būdu padėsite ne tik man, bet ir šiai asociacijai, kadangi sužinos į ką labiau orientuotis ir kam skirti daugiau dėmesio. Anketa yra anoniminė ir visi tyrimo duomenys bus panaudoti apibendrintai. Ačiū už jūsų laiką!