Asmenybė ir darbas
Sveiki. Esu Vilniaus kolegijos 1 kurso studentė ekonomikos fakultete ir šiuo metu rašau projektinį darbą tema "Asmenybė ir darbas. Prašau šiek tiek jūsų laiko atsakant į šios apklausos klausimus. Apklausa anoniminė. Ačiū!:)
Jūsų lytis
Jūsų amžius
Kuriam asmenybės tipui save priskirtumėte?
Kuriam temperamentui savęs priskirtumėte?
Ar jums svarbi žmogaus, su kuriuo dirbate, asmenybė?
Ar manote, jog sėkmė darbe priklauso nuo žmogaus asmenybės?
Ar jums labiau patiktų dirbti su intravertu, ar ekstravertu?
Ar žmogus turėtų atsižvelgti į savo asmenybę renkantis darbą?
Ar turite galimybę atsiskleisti kaip asmenybė esamame darbe?
Jei į paskutinį atsakymą atsakėte taip, kokioje srityje dirbate?
- Gamyboje
- Analitikos srityje
- Savivalda
- Medicinos
- Informacinių technologijų
- Gamykloje