Asmens agresyvumo ir požiūrio į žiaurų elgesį su gyvūnais sąsajos

18. Jei į 17 klausimą atsakėte teigiamai, koks būtų pagrindinis jūsų motyvas globoti gyvūną iš prieglaudos?____________________________________

  1. Prisidėti mažinant gyvūnų beglobystę, suteikti gyvūnui šansą reabilituotis.
  2. Gailestis
  3. -
  4. Apsaugoti nuo ligų (mažylius), padėti socializuotis suaugusiems
  5. Suteikti pilnavertį likusį gyvenimą, padėti globos namams
  6. Norėjosi suteikti namus, tiems kurių jų iš tikro reikia
  7. Padėti gyvūnui, suteikti jam namus.
  8. Nuo minties mokėti pinigus už "veislinę" gyvybę man darosi koktu. Gyvūnų, kuriems reikia gerų namų ir meilės - pilna! Tik gelbėk!
  9. Suteikti namus ir antrą šansą gyventi gražiai ir patirti meilę.
  10. Dalintis meile, rupintis silpnesniu, tureti drauga :)