3. Kokį elgesį iš aukščiau paminėtų, jūsų nuomone, būtų galima laikyti žiauriausiu elgesiu su gyvūnu?
- Visus, išskyrus erkių, graužikų ar kenksmingų vabzdžių naikinimą.
- žudymas dėl pramogos; nesiteikimas veterinarinių paslaugų, nepriežiūra
- Naudojimas taikiniams
- Gyvūnų naudojimas taikiniams
- Bet koks kankinimas sukeliant skausma
- Bet koks smurtas