Ar tu priklausomas?

Kodėl rūkote?

  1. nes man patinka
  2. Nes patinka.
  3. Tai leidžia man atsipalaiduoti, pamiršti problemas.
  4. Nenoriu, todėl ir nerūkau.
  5. Nes tai padeda atsipalaiduoti, kol rūkai cigaretę atitolsti nuo problemų, apgalvoji viską. Dar darbe tu negauni pertraukėlių jei nerūkai - rūkantys tik gali pertraukas turėti. Be to, jau esu priklausoma nuo nikotino.
  6. Nerukau
  7. Nes padeda nurimti
  8. Reik kaip nors žudyt save.
  9. Nerūkau.
  10. Is pradziu buvo tik pazaidimas kieme su kitai svaikais, o poto tapo priklausomybe