Ar tu priklausomas?

Kodėl rūkote?

  1. Rukau jau apie 7 metus , taciau kas kazkiek laiko mesdavau , is tu septyniu metu rukiau kokius 4-5metus. Rukau , nes padeda atsipalaiduot
  2. viska daro draugai
  3. Dėl durnos galvos
  4. Nes noriu, bet dažniausiai,kai išgeriu, su draugais būnu
  5. Noriu
  6. gi bleha nerukau sakau Labas greta
  7. Nes jaučiu priklausomybę ir patinka.
  8. Nerūkau
  9. Viskas prasidėjo nuo socialaus rūkymo (su kompanija, kolegomis, vakarėliuos). buvau metusi, bet truko kelis mėnesius. vos tik kokia stresinė stuacija - taip ir norėdavosi užsirukyt
  10. Nerūkau, nebent gimtadienius ar plotus. Tada draugų kompanijoje kartais reikia:D o šiaip paprastom dienom tai šlykštu pažiūrėt į rūkančius 15mečius vaikus.