Rukau jau apie 7 metus , taciau kas kazkiek laiko mesdavau , is tu septyniu metu rukiau kokius 4-5metus. Rukau , nes padeda atsipalaiduot
viska daro draugai
Dėl durnos galvos
Nes noriu, bet dažniausiai,kai išgeriu, su draugais būnu
Noriu
gi bleha nerukau sakau Labas greta
Nes jaučiu priklausomybę ir patinka.
Nerūkau
Viskas prasidėjo nuo socialaus rūkymo (su kompanija, kolegomis, vakarėliuos). buvau metusi, bet truko kelis mėnesius. vos tik kokia stresinė stuacija - taip ir norėdavosi užsirukyt
Nerūkau, nebent gimtadienius ar plotus. Tada draugų kompanijoje kartais reikia:D o šiaip paprastom dienom tai šlykštu pažiūrėt į rūkančius 15mečius vaikus.