Ar tu priklausomas?

Kodėl rūkote?

  1. nes noriu , ner ka veikt
  2. Nes pasidariau priklausoma nuo to.
  3. Siap sau?Kas nuzude Kenedi?
  4. Nes galiu
  5. Durnas iprotis be kurio sunku daryti viska.
  6. Nerūkau.
  7. Nes tai padeda numalšinti stresą, o kartais šiaip norisi
  8. Lėtai save žudau
  9. Rūkymas yra komunikacijos priemonė
  10. Todėl, kad tai tik pinigų švaistymas ir sveikatos būklės gadinimas