Ar tu priklausomas?

Kodėl rūkote?

  1. Darbas uzknisa
  2. Nerukau
  3. -
  4. Rukau, kai vartoju alkoholinius gerimus
  5. Su kiekvienu dūmu "išsipučia" blogos mintys, nuleidžia į realybę arba nukreipia viską į kitą pusę. (Man depresija)
  6. Priklausomas
  7. Kai būna nuobodu užsitraukiu.
  8. Nerūkau, o jei rūkyčiau, tai norėčiau atrodyti didelė hipsterė, rūkanti kvepiantį tabaką ir kelčiau į soc. tinklus foto, kur būčiau su skrybėle, ilgu sijonu, kedais, o foto būtų dayrta su ,,muiline".
  9. Nes toks įprotis, gera prota susipažinti, pabendrauti su žmonėmis mažiau oficialioje aplinkoje.
  10. Rūkau retai, tik tada kai labai užsimanau