Ar tu priklausomas?

Kodėl rūkote?

  1. Nerūkau.
  2. Meditacija, relax, atsipalaidavimas :). Mest dar nezadu, bet jei prispaus finansai tai zinoma tada teks :)
  3. Tikriausiai nes pradėjau rūkyti susidėjusi su bloga kompanija, ir su ja bendraudama vis nenustojau rūkyti, keisdama kompanijas būdavo pertraukų, bet vis dėl to dažniausiai kompanijose visi rūkydavo, ir iki dabar rūko. Be to, aš pripratau prie rūkymo, nėra taip kad tik prie draugų rūkau, būna jog būdama viena, nueinu išsitraukiu cigarete, nes neturiu kažkokios veiklos, nuobodu ir panašiai.
  4. Patinka
  5. nes man px
  6. tai mano hobis
  7. because I am stupid
  8. Nerūkau :)
  9. Nes nerūkau.
  10. -