ar reikia
anketos tikslas issiaiskinti
ar reikalinga siauliuose
kavine vaikams
1. Kokias žinote Šiauliuose kavines skirtas vaikams ar šeimoms su vaikais?
- ka ash zn
- Aš ne iš Šiaulių. ;D
- nezinau, negyvenu siauliuose
- nzn
- nezinau nes negyvenu siauliuose ;(
2. Jūsų nuomonę ar tokios kavinės yra reikalingos?
3. Ko tikitės atėję į tokią kavinę?
- skaniai pawalgyti
- kad vaikams būtų sukurta aplinka toliau nuo smurtinio pasaulio. ;D
- nesilankau kavinese
- nu nezinau pas mus kaune yra tokiu ten su kokiom ciuozyklelem..gal reiketu ir mazesniuose meistuose...