Ar pritarete viešojo transporto reformai Vilniuje?

Komentarai
Nuo Baltupių stotelės iki Felikso Vaitkaus stotelės anksčiau važiavau mikroautobusu Nr.15 greitai ir patogiai. Dabar turiu važiuoti 3 autobusais ( pilna žmonių; seni, purvini ir smirdantis autobusai;nesaugiai veža).
kas per reforma, jei greitukas is santariskiu i stoti nuvaziuos NET 10 min greiciau nei buves 26 autobusas??? koks tai skirtumas miesto mastu? kam daryti reforma, jei rezultatas 10 min??? nekalbant apie tai, kad gyvenantiems santariskese ar salia panaikintu del tokio greicio stoteliu iki jo reikes eiti maziausiai 10 min, o del to kad panaikins mikriukus - i darba dar kokias 20 min... kam ta reforma??? zmonems??? kokiems??? kurie viesu transportu nesinaudoja??? nuosirdziai palaikau privacius vezejus, tikiuosi, stebuklas ivyks ir mikriukai liks.
Mikroautobusas sustoja šalia namų esančioje aikštelėje, ir visai prie darbo. O į autobusos sustojimą ir nuo jo turiu dar paėjėti. Turėčiau važiuoti su keiais persėdimais autobusais.
Laba diena. Bilietai 0,5 ar 1,0 val. yra eilinė Zuoko kvailystė. Jeigu jau buvo daroma, tai reikėjo daryti bilietus stotelių skaičiui. Pvz. 5 stotelės -viena kaina, 10 stotelių -kita kaina ar panašiai.
Siūlomas variantas neišspręs problemas. Nebent tik liepos ir rugpjūčio mėnesiams, kai pusė Vilniaus atostogauja ne Vilniuje.
pritariamia
Viešojo transporto reformai Vilniuje - NE! Kodėl ne? Ne, nes: suaugusieji yra priversti įsigyti nuolatinį už 100 Lt, kai anksčiau galėjo įsigyti nuolatinį už 85 Lt tik vienai transporto priemonės rūšiai, tai yra autobusui arba troleibusui , - neapsimoka daugeliui šeimų; nevisuose Vilniaus mikrorajonuose važiuoja troleibusai (mokestis už orą); Vilniaus miesto svečiams ir žmonėms iš kitų Lietuvos miestų tikrai neapsimoka įsigyti "Vilniečio kortelės"; sistema stringa susidaro eilės perkant "Vilniečio korteles", dėl sistemos gedimų iš "Vilniečio kortelės" dingsta pinigai; Nuo 2013-01-01 panaikinami vienkartiniai talonėliai ir maršrutiniai taksi ("mikriukai"); Vilniaus Savivaldybė verčia "mikriukų" įmones kelti važiavimo kainas; pati sistema yra nepatogi, reikia skaičiuoti kiek laiko tu važiuoji. Ką daryti, to nebūtų? Pasirašykite ir platinkite peticiją adresu www.peticijos.lt/visos/60318/, kartu su šia žinia, visais galimais būdais.
tik kainos bilietams galėtų sumažėt
Tai kazkokia tragedija jau nebezino kaip pinigus paskutinius is zmoniu atimti,valgyti jau neturi zmones uz ka,nekalbant apie daug kitu islaidu,atlyginimas tai minimumas daugiau dabar niekur nemoka.
Blogai Zuokas tvarkosi su transportu. Panaikino įlipimą per priekines duris ir dar painią e-bilietų sistemą sugalvojo.
Man ir mano šeimai tai labai nepalanku ir per brangu.
NEPRITARIU!!! ಠ▃ಠ
1. Sukelia sumaištį dėl neveikiančios bilietų sistemos autobusuose ir kioskuose 2. Bene du kartus pabrango kelionės, nors savivaldybė teigė, kad atpigs
per daug sudetinga senesnio amziaus zmonems, neteisingas apmokestinimas - uz minutes - kazkoks BRIEDAS
Eilinis pasipinigavimas
Kvaila sistema
Troleibusai ir autobusai ne metro ir ne tramvajai, kas mokės baudą, jei troleibusas dėl spusčių vėluos atvykti laiku į numatytą stotelę?
Nereikia isradineti dviracio kai jis jau israstas ir puikiai rieda
Nepatogu
Vazineti trumpiau uz didesne kaine todel kad yra zmoniu kurie su perlipimu nori vaziuoti.....
Visiskai nepritariu, absoliutus issipisinejimas
Brangsta mažiausiai 25% bilietas, reikia įsigyti laikrodį, kas neturi, kad visą laiką stebėti laiką - kada bus tie 30 ar 60 min., nes 31 ar 61 min. gali įlipti kontrolieriai, o atvykę į Vilnių svečiai turės pakloti pinigą - 4 litus - už "tapimą" vilniečiu...
Nes tai sutrikdys visus keleivius vazinejancius viesuoju transportu, tai reikalaus is ju daugiau pinigu.
tai bus labai sudetinga senyvo amziaus zmonems ir kam griauti tai kas jau buvo padaryta, kodel nepadidinus tik kainos, kodel reikia leisti pinigus vel naujoms kortelems?
esu jaunas žmogus, bet visiškai nesuprantu tos sistemos ir kaip ji veikia. nei paaiškinimų normalių nėra. tai jeigu jau aš nesuprantu, ką apie vyresnius kalbėti?
Pažiūrėkit grafiką į Pilaitės rajoną-kas kiek laiko važiuoja autobusas?vakare, savaitgaliais? Taigi, reikia suprast, kad dabar bus mokamas laukimas stotelėj..Kaip piko metu, kai pilnas autobusas, prisigrūsti prie ŽYMEKLIO-ar negalima buvo pasimokyti iš PIRMŲ DURŲ eksperimento? Kodėl reik mokėti už naudojimąsi troleibusu, jei aš juo nesinaudoju niekada? 10 metų perku nuolatinį AUTOBUSAIS BE SAVAITGALIŲ. Kodėl dabar buriu apmokėti paslaugą, kuria nesinaudoju? Kokia ekonominė priežastis, kuri man brangina paslaugą ir naudoja prievartą? Ar tai apgaulė, ar antrarūšiai programuotojai suteikė savivaldybei paslaugas?
Absurdiska, kad dabar reikes vaziavimo laika skaicuoti, ar cia 30 min, ar siek tiek daugiau, bet jei virsys 30 min del tu nelaimungu kamsciu, tai turesiu jau pirkti 60 min. ir visai nesvarbu, kad nuvaziuotas laikas bus sakykime tik 40 min. o 20 min isgariuos, bet vis tiek uz jas mokesime. baisi si Zuoko politika. matau, kad teks visai atsisakyti viesojo transporto.
Zuokai, kad tave sikanti sutrauktu, svolociau !
eilinis Zuoko pasipinigavimas ir pinigų plovimas
Viskas yra puiku, vilniečiai yra senamadiški, sovietiniai žmonės, kurie nemoka ir yra NEĮGALŪS PRIIMTI NAUJOVES, nesupranta, jog tai yra geriau pačių labui.
O KUR BLT LENGVATOS???
Tegul Zuokas nusikanda galva.
Eik nahuj zokai :*
Akivaizdus keliavimo viešuoju transportu pabrangimas. Galimybė nusipirkti tik 30 ir 60min bilietą labai riboją žmogų. Daugelis keliauja ilgiau nei 60 minučių ir perlipdami į kitą troleibusą/autobusą laukia ir po 20min, tai kiek jiems reikės pildyti bilietus? 2 bilitai po 60 minučių - 7 Lt. Visi greit taxi pradės važinėti, taip pat ir mašinomis bus beveik tas pats važiuoti.
debilizmas kazkoks
Pritarčiau tik vieninteliu atveju, jei būtų galima papildyti elektroniniu būdų ir atsisakyta pusvalandžio ir valandos apribojimų. Sudarytų galimybę mokėti už tiek laiko, kiek važiuoji: įlipęs pasižymi, išlipdamas - pasižymi. Kiek laiko važiavai, tiek ir susimoki.
Na tikrai daug priezasciu, manau, jau visos suminetos. Tiesiog prdursiu: BUKITE GERI< NEDARYKITE TOKIU IDIOTISKU REFORMU :S
Visiskas absurdas! Grazinkit kaip buvo!
Per brangu !
Iš vienos pusės - brangesni bilietai, reikia priprasti prie naujos sistemos ir tikrai ne viskas apgalvota. Iš kitos - tai modernu, tokia sistema yra daugelyje Europos šalyse, be to gali būti labai patogu tiems, kurie nuolat važinėja su persėdimais. Tik tai mano manymu, jeigu jau metus planavo ta reformą, galėtų jau rugpjūčio 15 d. tikrai viską apgalvoti, kad nekiltu problemu su naujų el. bilietų pirkimu ir t.t. Ir būtent tokios techninės problemos rodo, kad naujos technologijos yra gerai, bet nevisada patikima. O su popieriniais bilietais tikrai gali kilti mažiau problemų. Tai pat manau, kad būtų gerai, jeigu pinigus į el. bilietus galima bus dėti ne tik spaudos kioskuose, bet ir spec. terminaluose, nes kioskai nedirba visą parą, o žmonės kartais gali tiesiog pamiršti, nespėti papildyti bilietų. Iš tikrųjų, yra ir pliusų ir minusų. Šiaip prie visų naujovių žmonės dažniausiai sunkiai pripranta. Ir nežiūrint į visus minusus, paspaudžiau atsakymą "taip", nes esu tikrai už naujoves. Beje, tikiuosi, kad vis del to ateityje bilietai atpigs. Na, o laikas parodys, ar nauja sistema prisigyvens Vilniuje, ar ją laukia tas pats, ką sulaukė "pirmųjų durų taisykle".
zuokas lavonas
Laiko ribojimas turi būti taikomas tik persėdimams, laiko riboti pradėjus važiuoti atitinkamu maršrutu negalima, žmogui turi būti leista pabaigti savo maršrutą su tuo metu galiojančiu bilietu.
Kiek ponas gavote atkato?
Man vaziuot iki darbo 10min, o turiu pirkt bilieta 30min.?!?!?!?! O ka jau kalbet apie pensininkus?! O mano motinai reikia tik karta i men nuvaziuoti autobusu. NESAMONEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tegul padaro ta savo nesamone, bet ir palieka senus, patogius bilietukus!!!! Iki darbo teks vaiksciot pesciom, o jeigu mane kas uzpuls tai kaltinsiu tik sita sistema!!!!!
absoliuti nesamone. tik eilinis budas melzt pinigus. visu pirma klaikiai nepatogu ir baisiai nelogiska. grazinkit talonelius
Nepritariu, ir vien tik del situ 30 ir 60 minuciu vaziavimo kainos, tvarkos ir t.t.
as sutinku damoketi jej vaziuoju ilgiau nei 30 min. bet kodel valdzia nenori grazinti jej nedavaziuota? as turiu pirkti 60 min o vaziuoju 40. kur nepanaudoti pinigai? pas kazkoki bliuva matomai
visiska nesamone!
Brangiau išeina.
Tik iš dalies.
Nepritariu, nes net neįsivaizduoju, kaip reforma veikia. Dabar baisu važiuoti viešuoju transportu, nes nežinau, ar galima žymėti popierinį bilietą, ar veikia ankstesnis elektroninis bilietas. Kaip veikia ta vilniečio kortelė? Ją bus galima pildyti kaip el. bilietą? Jau greit mokslo metai, manau tarp moksleivių kils sumaištis. Reiktų aiškiai supažindinti visuomenę su sistema. Jei ji pažangi, jei su sistema bus supažindinti visi keleiviai, jei bus lengva įsigyti reikiamas korteles, manau tada aš būsiu už šią reformą.
Nes seniems zmonems tai bus labai sunku.. o vakare kai daug zmoniu vaziuoja is darbu,bus labai sunku prasibrauti ir pasizymeti bilieta..el.bilietai buvo geriau ir patogiau ;]
Zmoniu durninimas
taip
Eilinis pasipelnymas is zmoniu. Dar keletas metu ir valdzia sakys tiesiai sviesiai: "Visi zmones iki nustatytos datos privalo sunesti po 100Lt uz nieka"
Kai ką galima reikėtų pataisyti, bet einama teisinga linkme.
Bilietai pabrago! Labai daug nepatogumų sukėlė ši reforma! Tai kaip gyventi šioje nykstančioje šalyje???
Bardakas
Absurdiska sistema, pravaziavimas man pabrango, plus nepagalvota apie pensininkus, jie gi neturi kompiuteriu namuose, is kur jie gales zinoti kiek laiko vaziuos transportas is tasko A iki tasko B???
Ta reforma skirta pasipinigauti, kad dvigubai pabranginti bilietus
Atsigaukit nuo pigiu narkotiku ir pamatysit kad si sistema daug geresne ziurint ilgesniam laikui
nepatogi sistema, kelione brangsta 1lt 50ct nes tenka vaziuoti ilgaiu nei 30minučių
Zuokai, as tau perpisiu galva uz tokius bajerius, sutikes.
nepritariu , nes buna ,kad vaziuoji su persedimais virs valandos ..o dar kamsciai ,tai cia sedek ir skaiciuok minutes.. o dar tavo laikrodis nesutaps su autobuse esancio,tai bus problema...bus sunku priprast prie tokiu sumanymu , kam jinai isvis reikalinga ?
Galima būtų pritarti, jei būtų geriau pasiruošta, nepakeltos kainos, nebūtų Zuoko savireklamos ir pan. O dabar tik reformos karikatūra, kaip ir viskas ką Zuokas padaro.