Ar pateikiama informacija pakankamai aiškiai suprantama klientui?

Jūsų nuomone, kas Jus motyvuotų registruoti lojalumo kortelę internetu (koks prizas, geresnės apsipirkimo sąlygos, nuolaidos)?

  1. sakyciau nuolaidos, nes vaiku prekes yra brangios, o kai gauni nuolaidos vis sis tas susitaupo
  2. laimejimo suma apripirkti mazylio rubeliams
  3. apskritai nepatinka viešinti duomenis, piktina reikalavimas nurodyti daug duomenų apie save. ?Kodėl reikalaujama nurodyti adresą tuo pačiu teigiant kad nebus naudojama ši informacija, jei nenurodysi kortelė negalios...
  4. internetu galia bet kada apsipirkti :)
  5. Viskas priklauso nuo anketos apimties ir turimo laiko. Kartais prizas gali buti ir menkesnes vertes, bet registruojamasi turint laiko.
  6. Nuolaidoa
  7. nuolaidos
  8. Nuolaidos
  9. Didesnes lojalumo nuolaidos
  10. Negavome jokio katakigo