Jei esi dirbantis ir kazko
laiku neatsiskaitai, aisku uz
tai nepagiria, bet ir siek
tiek atlaidziau ziuri...
svarbiausia zinios
:)
Destytojam svarbiusia
isdestyti medziaga, toks ju
darbas
Lankoma maziau paskaitu
vieni žiūri teigiamai, kiti -
neigiamai
Studentai praleidzia
paskaitas, suprasteja ju
pazymiai
daugiau yra destytoju, kuriu
poziuris teigiamas.
Ar dirbi ar ne no to niekas
nesikeicia
Todel kad jiem visiskai nerupi
del ko tu neismokai teorijos
sesijai :)