Ar galima suderinti studijas ir darbą?

Trumpai argumentuokite atsakymą

  1. Jei esi dirbantis ir kazko laiku neatsiskaitai, aisku uz tai nepagiria, bet ir siek tiek atlaidziau ziuri...
  2. svarbiausia zinios
  3. :)
  4. Destytojam svarbiusia isdestyti medziaga, toks ju darbas
  5. Lankoma maziau paskaitu
  6. vieni žiūri teigiamai, kiti - neigiamai
  7. Studentai praleidzia paskaitas, suprasteja ju pazymiai
  8. daugiau yra destytoju, kuriu poziuris teigiamas.
  9. Ar dirbi ar ne no to niekas nesikeicia
  10. Todel kad jiem visiskai nerupi del ko tu neismokai teorijos sesijai :)