Ar galima suderinti studijas ir darbą?

Trumpai argumentuokite atsakymą

  1. nukencia studiju kokybe
  2. Manau, kad viskas priklauso nuo destytojo. Dazniausiai jie arba visai nereaguoja, jiems svarbiausia, kad butu parasyti atsiskaitymai arba ziuri teigiamai.
  3. jei studentas sugeba suderinti mokslą su darbu manau dėstytojams nėra jokio skirtumo, be to daugelis nežino, kurie studentai dirba
  4. Dėstytojai nerimtai žiūri į dirbančius studentus, mano, kad jie apleidžia mokslus dėl pinigų.
  5. Tai, kad studentas dirba ar nedirba, lyg ir neturetu daryti itakos destytoju poziuriui, vertinimui ar pan. Nors kartais galbut ir pasitaiko nuolaidesniu, kai pasiguodi, kad dirbi ir neturiu tiek daug laiko.
  6. Tikrai nežinau koks tas jų požiūris :)
  7. jiems nera skirtumo, ar studentas dirba ar ne
  8. You allways look better in lecturer eyes if You are working by speciality. Don't need to put su much yourself in studying.
  9. Visi dėstytojai supranta, kad infliacija per visų kišenes kerta. Beveik visi studentai dirba, ir patys dėstytojai kelis darbus dirba. Tokia realybė, reik su ja susitaikyti.
  10. Patirtis ir žinių pritaikymas