Darbas po paskaitų, puse etato
Viska įmanoma suderinti
Imanoma, bet reikia tureti
valios, stengtis, laisvalaikio
beveik nelieka, daznai buni
pavarges ir neissimiegojes...
reikia tik moketi suderinti
laika.
:P
Jeigu tokia speleybe kajp
statybos inzinerija, taj
manau darba su studijom,
labai sunku suderinti, nes
yra sunku mokintis, tirkaj
sunku...
Jei nori tai spesi
yra įvairaus darbo..
Viskas priklauso nuo darbo,
kiek valandu tenka dirbti ir
nuo specialybes ir ar daug
laiko uzima mokymasis.
nes pavyko suderinti ne tik
man, bet ir mano draugams.