Apleistų ir nenaudojamų žemių atsiradimo priežastys.

Jūsų manymu, kodėl yra apleidžiami ir nenaudojami žemės sklypai?

  1. Nes mirsta zmones niekas nepriziuri pamirsau isnuomoti
  2. Nes tai reikalauja papildomų pinigų
  3. Per didelis atstumas nuo pastovios gyvenamosios vietos, nederlinga žemė,ne ta žemės paskirtis
  4. apsileidžia ūkininkai arba trūksta lėšų
  5. laiko ir pinigu stygius
  6. vis mažiau populiaresnis tampa augalinikystės bei gyvūlininkystės ūkis
  7. Bloga melioracija, neprižiūrima
  8. Trūksta lėšų
  9. Sensta ukininkai
  10. Dėl neveikiančių melioraciniu sistemų