Pakomentuokite atsakymą į prieš tai buvusį klausimą. Kaip manote, jei nebūtų ES paramos, ar visi žemės ūkio sklypai būtų prižiūrėti?
- Manau, kad nevisi, nes ir dabar yra apkeistų
- Manau, kad taip nes žmones labiau koncetrotos i derliu kad butu kuo didesnis.
- Manau be ES paramos turetume daug nenaudingo ploto
- Nevisi, parama labai padeda nepatirti didelių nuostolių