Apleistų ir nenaudojamų žemių atsiradimo priežastys.

Pakomentuokite atsakymą į prieš tai buvusį klausimą. Kaip manote, jei nebūtų ES paramos, ar visi žemės ūkio sklypai būtų prižiūrėti?

  1. Manau, kad nevisi, nes ir dabar yra apkeistų
  2. Manau, kad taip nes žmones labiau koncetrotos i derliu kad butu kuo didesnis.
  3. Manau be ES paramos turetume daug nenaudingo ploto
  4. Nevisi, parama labai padeda nepatirti didelių nuostolių