Apklausa "Žmonių baimių fotografavimas"

8. Ką galvojate pamačius šį paveikslėlį? http://cdn1-www.craveonline.com/assets/uploads/2014/10/The-Last-Exorcism-PG-13-Horror-Movies.jpg

  1. Visai patiko
  2. Nerodo paveikslėlio
  3. Filmas "egzorcizmas" ir kad kuno padetis yra anatomiskai teisinga (nepersisuke kojos ir pan, cia jau studiju itaka)
  4. Telefono narsykleje nuorodu neatidaro
  5. Šiurpas perlekia per kūną
  6. Šiuolaikiniuose siaubo filmuose labai daug kraupių scenų, kurios bukina pojūčius, kai daug kartų matai panašias scenas - jos tampa tiesiog paveikslėliais. Šiuo atveju esu abejinga, žiūrėdama filmą galbūt išsigąsčiau arba tiesiog išjungčiau.
  7. kompas darbe nepaleidžia, o neturiu laiko ieškot geresnio:D
  8. nematau paveiksliuko, todėl negaliu atsakyti į šį klausimą.
  9. Neatidarinėsiu neaiškių nuorodų
  10. Paveikslėlis labai įtakos nedaro, tačiau toks vaizdas išgąsdintų net labai