Apklausa WS

Treniruočių gerinimas// Ko jauti kad trūksta treniruotės? Kokių treniruočių norėtum daugiau? Turi minčių ar idėjų (net ir maža tavo idėja gali užvesti ant didelio ir smagaus tako!)

  1. Treniruotės puikios, visada labai laukiu.
  2. Okay viskas, kadangi nesu pro, tai neturiu kometarų, dar reik prabėgiot teisingai daugiau. Gal va būtų faina long long run kartu :) Kaip kad Neringoje naktį, bet tam ruoštis reik.
  3. Galbūt daugiau treniruočių mokantis lazdų technikos? Mums to prireiks, kai šitas klubas bus stipriausias Monblane :) O jeigu rimtai, mačiau kaip vakarų europos trail'e lazdas išnaudoja negėdingai kas kartais šiuo metu atrodo trail bėgikų rate. Ta technika tikrai bus svarbi, kai sustatysime bazę ir atakuosime Europą, negalime atsilikti. Pramogoms ir pripratimui galime žiemą organizuoti žygius lygumų slidėmis, tai irgi labai gera praktika pratinantis prie lazdų.
  4. Man labai patiko/patinka tempo treniruotės (turbūt taip? kaip pvz. vingio parko estrados ratai, dideliu pace, su min. poilsio, daug km.) tas tiesiogiai išsitransliavo į pasitikėjimą kojomis bėgti toli ir greitai. Taip pat žiemą gal pavyktų daugiau miške treniruočių paorganizuot?
  5. Norėčiau, kad liktų, kaip yra - patinka įdomus treniruočių formatas, rotuojančių lokacijų vietos, tinka galimi treniruočių laikai. Jaučiu esamų treniruočių efektyvumą ir (bent jau kolkas) mokamų už treniruotes pinigų vertę. Ačiū!
  6. Kaip klubo naujokas džiaugiuosi absoliučiai kiekviena asmenine ir savaite klubo treniruote
  7. Lankau kartą per savaitę. Intensyvumas tinkamas. Visgi, traumų dažnis pas pilną paketą turinčius klubiokus didokas. Reikėtų treneriui pasitempti.