Gal norėtum prisijungti prie klubo administravimo (soc. tinklai, projektų admin., logistika (pvz. buffu parinkimas ir užsakymas), grupės "zavadyla" ir t.t.) Vienas deja visko nepatempiu, ne visur esu gabus ir nėra gėda paprašyti pagalbos. Klubui pelčiantis, darant projektus, turint aktyvią vidinę virtuvę namatomų ir matomų darbų tikrai yra.
Siūlyčiau rasti žmones ir plėsti komandą, o nariai (tai įprasta Vakarų Europoje) mokėtų extra už šių funkcijų įgyvendinimą. Didėjant narių skaičiui našta per narį išliktų santykinai maža, tačiau tie žmonės, kurie imasi funkcijų aš tikiu turi gauti ir atlyginimą. Gal net sakyčiau tu turėtum šiai dienai gauti pakankamai už tą adm naštą, kurią palaikai ir stengiesi įgyvendinti, kad viskas vyktų sklandžiai (tiesiog asmeniškai mokėčau extra eurus, kad viskas eitų į priekį, juolab, kad tai yra tikrai įprasta organizacijose). Iniciatyva yra žauriai nice, bet ji gali būti nestabili ir gali žmonės pervargti, nes dažnu atveju kiek esu matęs klubai ir pradeda laikytis tik dėl kelių max širdį įdedančių, o kitų kiek pasyvesnių. Administracinis lengvas aparatas atpalaiduoja ir leidžia susikoncentruoti ties labiau malonesniai dalykais ir užtikrinti klubo plėtrą.
nenorėčiau įsipareigoti.
Galiu prisidėt su konrečios aiškios užduoties ir/ar baigtinės įniciatyvos įgyvendinimų, kai/jei matau, kad tuo metu turiu laiko. Taigi verta viešai kaskart rašyt ir klaust. Taip pat manau, kad jei tam tikras žmonių skaičius, kurių nebūtinai turi būti daug (neretai mažiau yra daugiau) galėtų ir turėtų gauti asmeninės naudos. Pvz suorganizuoja kažką, gauna nemokamas treniruotes ar pan.
Kiek galiu jungiuosi ir dabar :)
Labai džiaugiuosi, kad atsiranda savanorių. Man nelieka to laisvo laiko