Vidinė kultūra // Kaip šiuo metu vertini vidinį klimatą? Ką ir kiek norėtum keisti? Kas jauti padėtų sukurti dar smagesnį vidinį vaibą? Tavo mintis paleista į orą gali tapti mus visus dar labiau viejančia viekla. :)
Manau, kad tie, kurie prisideda prie bendruomenės sutelkimo, yra nevertinami. Vien tai, kad Vertical 700 komunikacijoje Vaidas sakė, kad yra sumanytojas ir organizatorius. Sumanytojas - ok, bet dėl organizatoriaus, atrodė, kad niekas daugiau neprisidėjo. Tai smagesni
Man labai patinka klubo stovyklos, išvykos, dalyvavimas kartu varžybose :) Palaikymas yra super! Labai buvau prieš bėgimo klubus, kas čia per nesamonė mokėt pinigus, kad pabėgiot.. Bet tikrai bendruomenė smagu :) Manau natūraliai atsisijos, kas kur gali ir nori, nereikia labai pušinti, nebent yra tikslas toks.
-
Vaibą kuria žmonės. Manau svarbu, kad tie kas jau yra neatkristų, o kas susiranda wild souls, dažniausiai būna laimikiai. Jau vien ką duoda arūno/lauros/viktorijos ir kt. prisijungimai, čia belenkoks addition
Parašiau aukščiau. Papildant - smagu, kai chat’e pablevyzgojam kokias nesąmones, bet kartais per didelės žinučių tankis ir atgrąso nuo skaitymo ar komentavimo. Kartais tai būna vos kelių žmonių pasikalbėjomai, kad nebūtinai įdomu visiems sumestiems į chat’ą žmonėms.
Apskritai, tai kolektyvas šaunus, draugiškas. Gal man asmeniškai labiau norėtųsi išreikšto sportinio akcento, dažnesnio oficialaus WS sudalyvavimo rimtesnėse varžybose. Paliko įspūdį gausus dalyvavimas Kuršių Nerijoje. Be abejo, Xrasoje dar. Laukia įdomi patirtis Andoroje. Bet čia vėlgi gal viskas remiasi į kiekvieno individualų požiūrį. Aš iš esmės mėgaujuosi pačiu procesu, kuris leidžia matyti, kaip stiprėja kūnas ir tuo pačiu didėja smalsumas, ką tas kūnas gali nuveikti. Tas pasimato varžybose, kur turi progą ir už kitus pasidžiaugti.