Apklausa WS

Vidinė kultūra // Kaip šiuo metu vertini vidinį klimatą? Ką ir kiek norėtum keisti? Kas jauti padėtų sukurti dar smagesnį vidinį vaibą? Tavo mintis paleista į orą gali tapti mus visus dar labiau viejančia viekla. :)

  1. Pačiam asmeniškai nepavyksta visur ir visada sudalyvauti, tai sunku iki galo vertinti vidinį klimatą, bet iš to ką matau, manau vaibas yra labai geras, tiesiog tikriausiai reikia daugiau laiko tiems dalykams išsigryninti ir nusitovėti
  2. Vidinį klimatą vertinu teigiamai. Dar smagesnį vaibą padėtų sukurti daugiau bendrų renginių, socializacija, kaip dabar - visokios bendros pirtelės po varžybų ir pan.
  3. Vidinė kultūra atrodo gera. Sunku vertinti, nes trūksta kitų veiklų ir laiko "papizdėlinimui". Tik susitinkant prasibėgti grupinėse vidinę kultūrą labai sunku kurti. Trečiadienį pakviesti į kokį renginį, kuris vyks penktadienį irgi toks atrodo adhoc ir ne visi galės sudalyvauti. Man norėtųsi gal kartą per ketvirtį ar pusmetį turėti kažkokį grand susibėgimą - suplanuotą iš anksto, pushinant visus būtinai dalyvauti, skirti gal kažkokį laiko tarpą kažkokiai tematikai, o po to laisvas laikas vynui, alui, arbatai, pakalbėjimams ir vystant tokią vidinę kultūrą. Pas mus kartais atrodo, kad darom viską greitai, tam kad tiesiog atsižymėti, bet paplanavus ir neskubant gal tas rezultatas būtų dar geresnis.
  4. Galbūt norėtųsi daugiau stovyklų, kaip pvz buvo Ignalinoje. Po tos stovyklos su tais kuriais buvome tapome tikrai artimesni. Tai tokios veiklos norėtųsi Galbūt į metus po pora faina būtų.
  5. Paskutinės diskusijos apie klubo atstovavimus, atvirumą ir vertybės priminė kai ką. Kaip gausiausiai dalyvavę knute ir puikiai pasirode, laimėjom pagrindinį prizą. Koks gi jo likimas? Norėčiau tikėti, kad nepadarei didelės nesamonės Vaidai.
  6. Paskutinės diskusijos apie klubo atstovavimus, atvirumą ir vertybės priminė kai ką.
  7. Šiaip tai visi labai gerai vibina. Gal keista buvo diskusija dėl klubo atstovavimo ir tikrai vertėtų pagalvoti apie mini bendras taisykles. Aš irgi galvodavau, kad visi klubai kaip kokios sektos tave įtraukia ir ant kaktos turo užsirašyt, kam priklausai. Aš niekad to nesureikšmindavau ir bijodavau tokių "nusikaltėlių" medžioklių:D aišku, truputį hiperbolizuoju. Bet klubo taisykles galėtų padėti. Jei gauni bent kokią naudą klubo vardu, tai nesunku ir nurodyt tą klubą. Tokie vat pamąstymai😀
  8. Su žmonėm viskas puikiai. Iš tavęs Vaidai kartais jaučiasi pasyvi agresija, tarsi kaltinimai, kad kažkas per mažai dėmesio skiria klubui, kad nesupranta abonementų tvarkos (kuri tikrai labai paini) ar ko kito nepadarė pagal tavo lūkesčius. Ž monės čia visgi susirenka gerai praleisti laiką, moka pinigus už paslaugą ir tikrai neturėtų jaustis kalti dėl to, kad prie kažko neprisidėjo ar kažko nesuprato.
  9. Patinka, kad dauguma "užsidegę", dalinasi patarimais ir smagiais momentais, bairiais, net nežinau ar ką nors reiktų keisti.
  10. nemažai žmonių nesusitinka kartu. šiaip įdomu būt kas per asmenybės. tiesiog kas ką veikia gyvenime ir pan. vos ne prisistatymą galima organizuoti per bendrus suejimus,kad geriau klubiokus pazint