Apklausa WS

Klubo įvaizdis // Kaip WS klubas tavo nuomone atrodo kitų akimis? Apie ką jis tavo nuomone yra / arba apie ką jis įsivaizduotum kad turėtų būti? (užtenka kelių žodžių ar minčių)

  1. Manau, kad reikia atskirti, kas yra tikslinė auditorija. Kokie yra tikslai pozicionavimo-įvaizdžio? Nuo to atsispirti. Na ir kokie veiklos tikslai. Įvaizdis pagal auditoriją turėtų būti formuojamas, pasirenkant nišinį komunikacijos kampą. Šiuo metu manau, kad jeigu žinau kas yra trail, tada aišku, kad trail (bėkelės, miškų, kalnų) bėgimo klubas. "Wild Souls" yra prekės ženklo skiriamoji dalis. Bendrai šiuo metu,kai esi narys - klubas yra Vaidas, kas yra okay, nes toks tikslas, kaip supratau ir buvo :) Tos laukinės urban sielos, fainas paaiškinimas, tik nežinau ar ne klubo narys supranta taip. Vartotojai žiūri parasčiau į viską "o bekelės begimo klubas - tai čia tie laukiniai kur po purvus tipo bėga" :D na ir iškart atsisijoja :D
  2. Tai galėtų būti klubas, kuriame galėčiau ateityje vesti sportuoti ir savo vaikus, kuris ateityje galėtų turėti stiprią trenerių bazę, kultūrą ir identitetą su tavimi kaip lyderiu. Įsivaizduočiau kaip trail'ą bėgu su sunūm ir anūku. Tai galėtų būti vieta šeimos aktyviam laisvalaikiui ir kultūrai. Klubas trumpuoju periodu galėtų padėti įgauti struktūros požymius, organizuotis rėmimą iš savivaldybės, remėjų lėšų pritraukimą, galimai praplėsti narystės mokesčius (kas yra įprasta augant klubui) skirtus klubo adminsitracijos palaikymui, sudaryti ir palaikyti lėšų fondą profesionalų - klubo atstovų dalyvavimui varžybose ir pan. Turiu ir daugiau minčių, bet jos tokios labiau brainstorminės. Tikrai nenoriu plėsti ar piršti vizijos, nes viskas ir dabar iš šono atrodo labai cool. Jeigu bus įdomu galime visuomet pasikalbėti daugiau (Edgaras). Iš esmės labai gražiai klubas plečiasi ir matosi, kad įdedi daug širdies, tik nepamiršk savęs, tau turi būti atlyginta, tau neturi būti sunku ir yra vietų kaip tą galima padaryti niekam nepakenkiant.
  3. Viskas super manau. Gal tik nedaryčiau naujokam/naujom grupėm tokių treniruočių kaip Downhillas (ką sukilom, to neskaičiuojam) arba liepkalnis, žmonės tiesiog apsivemia ir nebepasirodo. Biškutuką kartelę pamažinčiau.
  4. Man tai labiau laukinių bėgikų bendruomenė. Lankai treniruotes, moki už jas - esi klube. Niekuo neįsipareigoji. Faina - esi, nebematai vertės - nesi. Ko gero, mūsų amžiaus tarpsnyje ir pasirinkimų gausoje, naturalu, didelio būrio pastoviai įsitraukusių žmonių tikėtis naivu. Tuo pačiu ir faina ir nelabai, kad į klubą “tyliai” gali jungtis ir “pabėgt” betkas. Nelabai ir susieksi. Šian - yra, ryt - nebe. Tada gaunas tokia masė. Taip, ji gerai užpildyti treniruotes, bet tuo pačiu prarandamas asmeninis ryšis. Ir dėmėsys. Na, aišku, būtų gerai nusimatyti optimalius žmonių skaičius treniruotėms. Betkuriuo atveju, aš esu čia todėl, kad man patinka treniruotės, jų formatas, kad jos visos suplanuotos, apskaičiuotos, tikslios, įdomios. Patinka, kaip tu jas vedi. Yra jausmas, kad žinai ką darai ir moki paaiskinti. Svarbu, kad apibendrini, mokai, akcentuoji svarbiausius mementus. Ir taip, visai faini žmonės susirenka. Galimybė susipažinti su random žmonėmis man įdomi.
  5. Įsivaizduoju, o ir pats prieš ateidamas čia taip galvojau, kad WS yra "čia tie kitokie, drąsesni ir stipresni nei eiliniai bėgikai, nes trail bėgimas ir viskas, kas su tuo susiję, skamba rimtai, gal net gąsdinančiai daugeliui".
  6. Gražŭs marškinėliai, gausėjančios gretos, matomas lyderis. Mes matomi trail renginiuose. Tikslas būti matomais ir galinčiais ;)