Useraausra123
Vieša
Pranešti

Apklausa "Smūgis žemiau juostos"

Dėkojame už atsakymus! 

Jūsų lytis:
Įsivaizduokite: laimite neįtikėtinai gerą kelionę. Viskas įskaičiuota į kelionės kainą: pramogos, maistas, transportas, apgyvendinimas ir kiti dalykai, kurių užsigeisite. Galite pasirinkti ar norite keliauti vienas, su draugų kompanija, šeima, mylimuoju, ar netgi augintiniu. Vietų, į kurias galite nukeliauti, sąrašas ilgas ir jame yra ir jūsų svajonių šalis, kurią senai norėjote aplankyti. Kelionės trukmė ir laikas taip pat priklauso nuo jūsų. Visos smulkmenos, kurios kelia jums abejones yra sutvarkomos organizatorių, jums dėl nieko nereikia rūpintis ir už kelionę nereikia mokėti nei cento - vis dėlto ją laimėjote, o ne pirkote. Tikėtina, kad toks šansas pasitaiko tik kartą gyvenime. Vėliau sužinote, kad yra vienintelė sąlyga, kurią būtina įvykdyti, kad gautumėte šią kelionę - visos jos metu privalote nešioti bjaurius marškinėlius su organizatorių sukurtu logotipu. Jūs nežinote, koks tas logotipas, kas ant jo gali būti parašyta. Ar vistiek vyktumėte į kelionę?
Pasistenkite vėl įsivaizduoti panašią situaciją, tik šiuo atveju tobula kelionė yra ne laimėta, vadinasi už ją turėsite mokėti. Tačiau visos išlaidos sudaro jums priimtiną kelionės kainą. Jums viską organizuoti padeda agentūra, kuriai esate sumokėjęs užstatą (10% nuo visos kelionės kainos) - tai reiškia, kad atsisakius kelionės užstatą prarasite. Laukdami savo idealios kelionės sužinote, kad agentūra reikalauja pusę jūsų kelionės trukmės vilkėtumėte jų nesenai sukurtus bjaurius marškinėlius (taip, kad jie būtų matomi). Deja, bet planuojant tokią pačią kelionę su kitomis agentūromis arba savarankiškai, tokios jums priimtinos kainos nebeišlaikytumėt. Sutiktumėt su šia sąlyga ar atsisakytumėt kelionės ir prarastumėt užstatą?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų2991539
Atsakymų0121

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »