APKLAUSA DĖL KPG GIMNAZIJOS UNIFORMOS

Siekdami išsiaiškinti Jūsų nuomonę apie gimnazijos uniformą, maloniai kviečiame dalyvauti apklausoje.
Dabartinė gimnazijos uniforma:
1-4 klasių mokiniams – mergaitėms sarafanai, berniukams liemenės;
5-8 klasių mokiniams – švarkai su užtrauktukais;
IG-IVG klasių mokiniams – švarkai su sagutėmis.

Jūsų pasiūlymai ,pastebėjimai dėl gimnazijos uniformos
Visiskai nieko nereikia keisti
Svarbiausia, kad būtų tinkamai parinktas audinys, kad uniforma ir/ar džemperis atrodytų neblogai net ir po naujųjų metų.
Galėtume laisvai elgtis ir mautis ką norim
Siūlomas džemperis nestilingas
Neturiu pasiulymu
Nepatogu
Nėra
ziemos metu neimanoma kazka siltesnio apsivilkti, svarkai siuvami labai siauri
Džemperiai labiau tinka pradinėms klasėms, vyresnių klasių vaikams - švarkai.
Uniformų bei džemperių dizainas turėtų būti kuriamas atsižvelgiant į daugumos mokinių nuomonę.
Uniformos galėtų būti iš kokybiškesnės medžiagos. Pagal kokybę yra ženkliai perbrangios.
Nekokybiška medziaga,nusibumbuluoja
Manau, kad mokykloje yra per mažai renginių ir švenčių, kuriose bus galima dėvėti švarkus. Pirksime džemperį ir spintoje laikysime švarką. Tada mums tikrai bus brangu.
Kaina per didelė
audinių kokybė labai prasta, ir kaina per aukšta.
Labai greitai nusidėvi švarkai . Švarkeliams jaunesnėms klasėm iš megzto audinio nubėga akys. Labai brangu iš tokių nekokybiškų audinių.
Labai greit susidėvi rankogaliai ir alkūnės.
Nieko nereikia keisti.
Džemperis su užtrauktuku būtų patogu
Kasdien dėvint švarkus, apsunkinta jų skalbimo ar valymo galimybė, keičiant ir periodiškai dįvint džemperius, būtų patogiau
I-IVG mokiniams dažniausiai vaikinams po striukėmis netelpa švarkas. Tad jie nešasi kuprinėse kuriose susiglamžo. O spintelėje palikti ne visi nori nes nespėja ryte pasiimti todėl gauna pastabas.
Uniformos turi būti siuvamos iš kokybiško audinio. Dabar kaina aukšta, o prekė prastos kokybės.
Polo marškinėlių medžiagos kokybė galėtų būti geresnė.
Kai šalta, vaikas norėtų užsivilkti storesnį rūbą, tačiau vaikščioti su uniforma jau būtų nepatogu. Džemperis galėtų būti vietoje to šiltesnio rūbo, vaikui būtų šilta ir patogu.
Reikia, kad džemperį būtų galima dėvėti visada ir visur, negi dėl kelių švenčių pirksi švarką ? Jeigu nebus galima visada ir visur dėvėti, tai kam pirkti ? Vėl nei vaikai, nei tėvai nebus patenkinti, dar labai svarbu kokybė.
Esu patenkinta dabartine uniforma. Dukra būtų patenkinta, jei būtų su kapišonu.
Mergaičių uniforma galetu buti papildyta sijonu
uniformos medziaga prastos kokybes
uniforma turi buti patogi kasdieniniam nesiojimui,o oficialiems renginiamsprivalomas svarkelis
Tegul apklausia vaikų dėl uniformos, paklausia pagaliau jų nuomonės, jie kasdien eina į mokyklą. Nejaugi niekam nerūpi vaikų nuomonė, nei mokyklai, nei tarybai. Nėra kokybės nei uniformose, nei ugdyme, mokykloje liko tik kiekybė.
Gimnazijos uniformos labai nekokybiškos, kokybė neatitinka kainos. Darant išmatavimus, uniiformos pasiūtos į mažąją pusę. Reikia ieškoti kitų tiekėjų.
Nepatogi dabartinio švarko apykaklė.
nekokybiska medziaga
Geriausia būtų prisegama ir neprisiūta gimnazinių klasių emblema (t.y. prisegamas mokyklos logotipas)
Nepatinka audinys, neleidžia kūnui kvėpuoti, labai greitai susidėvi, atrodo negražiai
Prasta svarko medzega
Diena be uniformos
Pilnai užtenka tos aprangos, kuri yra dabar.
Manau, kad pakanka tos mokyklinės uniformos, kuri yra dabar. Ir ši apranga dėvima tiek gimnazijoje pamokų metu, tiek renginiuose.
Džemperis turėtų ir būti džemperio tipo, o ne megztinuko. Puikiai žinome, kad vaikai patys dalyvavo apklausoje apie galimą naują uniformos dalį ir esame įsitikinę, kad rezultatas visiškai priešingas mokinių nuomonei. Gaila, kad mokyklai jos svarbiausia dalis - mokiniai - nelabai svarbūs... :) taip pat iš naujo “džemperio” nuotraukos iš tolo matosi prasta, kainos neatitinkanti kokybė. Bei reikėtų mokiniams leisti šiltu metų laiku uniformas laikyti ant kėdės ir nereikalauti polo marškinėlių, kurie beje irgi nekokie, kai kuriems vaikams nuo karščio gali pasidaryti bloga ir panašiai. Uniformos mokymosi rezultatų bei draudmės tikrai negerina.
Kai dukra pamatė siūlomą džemperį, ji iškart pasakė, jog jis jai negražus, berniukiškas, nes rankovės siauros atkarpoje nuo alkūnės iki peties. Juk būtų galima atlikti ir vaikų apklausą, kad jie galbūt netgi nupieštų kokio modelio džemperio jie norėtų. Manau, jog nebūtinai ir mergaitėms, ir berniukams turėtų būti to paties modelio. Tą pati galima būtų padaryti ir su polo marškinėliais, kad mergaitėms ir berniukams būtų skirtingo modelio, nes polo marškinėlių dukra irgi nelabai nori nešioti dėl tos pačios priežasties, kad jie yra berniukiški. Apskritai, manau, kad uniforma yra labai nepatraukli, todėl vaikai ir nenori jų dėvėti, nežinau, kas kuria jų modelius. Dabar kilo dar tokia idėja, gal vaikai norėtų baltų aukštų kojinių su gimnazijos logotipu, kaip jie dabar tokias mėgsta nešioti (frotines). Manau vaikai patys būtų geriausi modeliuotojai, tik, ko gero, jų niekas neklausia (arba klausia tik tų, kurie įeina į tarybą, tačiau jie neatspindi visų vaikų nuomonės).
Norėtųsi kokybiškesnio audinio.
Prastos medziagos megztukai 5 klases
Renginiuose būtų gražu kad visi mokiniai dėvėtų švarkus.
Pats geriausias būdas išsiaiškinti apie uniformų patogumą, - paklausti vaikų. Man pačai dėvėti švarką visai nepatinka, tai labai suprantu, kad ir vaikai nemėgsta, - švarkų netampri medžiaga varžo judesius, įpareigoja dėtis kažką, kas tinka po švarku.
Labai nekokybiska svarko medziaga.
Svarkai labai prastos kokybes todel dar uz kazka tokio nesinoretu moketi
dabartinė uniforma yra gera.
Pradinukems - vietoj sarafanu sijonukai, nes pavasari rudeni silta ir vaikas su vilnoniniu sarafanu prakaituoja. Kokybe bloga sarafanu, siules atirineja.
Labai brangūs, tik pas mūs uniformas sugeba pasiūti tokias brangias ir nekokybiškas. Siūlymas džemperius siųstis iš Anglijos, kur uniformų kainos mažiausiai per pus pigesnės.
Medziaga labai nepatogi , nesugerenti prakaito , o paugliai brendimo metu prakaituoja, jai bus dzemperis per galva šiltuoju metu vaikams bus labai karšta ir nepatogu.
Švarkai su užtraugtuku galėtų būti iš geresnės kokybės audinio
Dabartiniai švarkai nėra kokybiški,nes šonuose pradeda ,,burbuliuotis'',kur daugiau trinasi į kuprinę.Švarkai turėtų būti pasiūti iš kokybiškesnės,patogesnės medžiagos ,kuri nesiglamžytų ir švarkai būtų stilingi.
Labai nekokybiška
Švarkai su užtrauktukais nekokybiški.
Rekomenduočiau keisti gamintoją, nes uniformos nekokybiškos.
MEDŽIAGA NEKOKYBISKA, SUSIPUMPURAVUSI
Švarkų medziaga,nelabai kokybiska
visi privalomi rūbai turi būti kokybiškišvarkas, kurį dėvi sūnus yra NEKOKYBIŠKAS, o įsigyti tokio tipo ar reikalavimų atitinkantį švarką nėra
Norėtume matyti, jog gimnazijos vadovybė girdi tėvus, kurie jau senai reiškia nepasitenkinimą uniformų kokybe. Kol kas to nesimato!
Džemperių kaina galėtų būti 18 - 20 e.
Smarkiai dėvisi. Pirkom naują ir per du metus alkūnės nusitrynė
Neturiu
Uniformos medziagos kokybes.
Labai prakaituoja jaunimas, tiek mažesnių klasių mokiniai, tiek vyresnių klasių mokiniai. Ir suprakaitavę skleidžia nemalonų kvapą. Ar būtų aplinkiniams malonu sėdėti tokioje aplinkoje?
Kaina turėtų būti mažesnė
Kaina už džemperį didoka. Nebent tai bus kokybiško audinio ar įmantresnio kirpimo modelis.
Manau nereikia taip versi vaikų nešioti švarkus
Reikia keisti modelį ir medžiagą.
Kad būtų kokybiška medžiaga
Svarbu, kad būtų kokybiška medžiaga.
Norėtu,kad džemperis būtu su goptuvu
Uniformą vaikai dėvi kasdien, todėl reikėtų rinktis patvaresnius audinius, labiau atsižvelgti į pasiuvimo kokybę. Dabartinė kokybė prasta.
Ačiū už įdėjas
Svarku bent jau rankovese turetu buti pamusalai. Medziaga labai”kandziojasi”.
Norėtųsi geresnės medžiagų kokybės,nes kaina nelabai atitinka kokybės šiai dienai.Švarkelių alkūnės ir rankogaliai,kuriuos nešioja vaikai kasdien,jau po pusmečio blizga ir atrodo nebegražiai.Jau nekalbu apie madžiagos "pumpuravimąsi".Kiekvieną kart išskalbus reikia specialiu aparačiuku nuskust megztuką.
Padaryti džemperius pagal mokinių nuomonę bei norus.
Nepakankamai atsižvelgiama į mokinių nuomonę.
kol kas pasiųlytas džemperio modelis neišvaizdus ir iš pažiūros nekokybiškas. Geriau jokio negu toks
Prasta medžiaga. Alkūnės nė metų neatlaiko. Dviejų vaikų patirtis
Daugumos vaikų nuomone turi būti leidžiama uniformą nusiimti kai patalpose yra labai karšta, ir vaikams gali išsivystyti perkaitimo sindromas. Nes uniforma yra tokia pati ir šiltiems orams ir žiemai. Būtume dėkingi jei būtų atsižvelgta į tai.
Reikėtų patogesnio ir grakštesnio modelio. Ir būtina leisti vaikams nusiimti uniformą jei patalpose yra per daug karšta, nes tai didina vaikui perkaitimo simptomus, kadangi uniforma yra ta pati ir žiemą ir vasarą, o mokyklos patalpose nėra kondicionierių.
Uniformos per brangios
penktadieniais laisva forma drabužių
Esamos uniformos modelis vaikams patogus bet audinys nešiojasi prastai .Vilna kai kuriem kanda, skalbiant traukiasi,greit pradyla rankovių alkūnės ir bėga akutės
viskas tenkina, kas buvo sukurta šiai dienai. Naujovių uniformoje nenorim.
Sveiki, turiu minti ir vizija del uniforminiu sijonuku mergaitėms.
Kad būtų patogios kišenės
Uniformos medziaga galetu buti kokybiskesne
Kad būtų lengvai prižiūrima-skalbiama skalbyklėje ir džiovinama džiovyklėje
Stilistiškai uniforma tenkina. Netenkina tik audinio kokybė ir pasiuvimas.
Būtų geriau, jei mokyklos emblemą būtų galima įsisegti kaip pas vyresnių klasių mokinius, nei ji būtų prisiuta.
Galėtumėte padaryti su apykakle/kapišonu ir prisegamu ženkliuku.
Emblema galėtų būti neprisiūta, pasirinkimas vyresniem įsisegti seges su gimnazijos logotipu
Nekreipkit tiek daug dėmesio į uniformas. Jų nešiojimas proto nepridės.
Jei teisingai supratau, džemperius būtų galima dėvėti pamokų metu, o švarkai vis tiek būtų privalomi. Turiu 2 vaikus, kurie mokosi 5-8 kl., tai įsigyti abiem po 2 komplektus būtų brangu. Patys vaikai mieliau dėvėtų džemperius.
Sutinku su džemperiu,tik jei būtų kokybiška medžiaga,pvz.medvilnė,be sintetikos,nes švarkai nekokybiški,audinys erzina odą,nusibumbuluoja.
Per brangios.
Švarkus yra nepatogu dėvėti kiekvieną dieną, švarkai galėtų būt dėvimi per mokyklos šventes.
Džemperis turėtų būti užtraukiamas užtrauktuku.
Geriau būtų, kad džemperis būtų užtraukiamas užtrauktuku.
Reikėtų padaryti apklausą moksleivių, kodėl nenori dėvėti uniformos. Kodėl nėra vieningi mokytojai dėl reikalavimo dėvėti uniformą? Trūksta bendravimo su mokiniais !!!
Būtų geriau gal,kad džemperiai būtų su užtrauktukų,o ne per galvą
po keletą dienų atkrito KPG amblema
Būtų šaunu jei demperis būtų su užtrauktu. Taip pat pageidautume, kad būtų ir trumpomis rankovėmis polo marškineliai pradinukams
Sveiki, uniforma ypač pirmokams labai nekokybišką, per pirmąsias savaites siūlės su plyšo, taip pat trūksta Polo marškinėlių šiltuoju metu sezono, mano 1mokas ir 10ke mielai pirksim ilienenuotus džemperius. Taip bus vaikams patogiau, o žiemą ir šilčiau.