UserZymantasFKC
Results0
Vieša
Pranešti

Apklausa dėl Finansinės konsultacijos.

Šios apklausos tikslas yra išsiaiškinti ar Jums ir jūsų šeimai vertėtų pasinaudoti mano siūloma paslauga t.y visiškai neįpareigojanti finansinė konsultacija. Užpildyti šią apklausa vidutiniškai trunka iki 10 minučių, tačiau tuo pačiu Jūs sutaupote daugybe laiko kadangi nereikia bereikalingai keliauti į panašaus pobūdžio konsultacijas jeigu nejaučiate tam realaus poreikio. O keliaudami į konsultaciją kuriose yra tikimybė, kad neatrasite jokios naudos:rizikuojate sugaišti bent pora valandų savo brangaus laiko. 
Šioje apklausoje atsakant į klausimus reikėtų naudotis 10-bale taškų vertinimo sistema: minimalus vertinimas 1-visiškai nedomina, o maksimalus 10- domina,labai aktualu. Šioje apklausoje yra viso labo 15 klausimų. Jeigu bent į 3 klausimus atsakėti 9 arba 10 balų , rekomenduojame susisiekti telefonu +37065693889 dėl galimybės atvyktį į konsultaciją su mūsų kvalifikuotu specialistu, kuris jums patars visais jums rūpimais klausimais. Jeigu tokių aukštų balų neskyrėte, bet atradote poreikį sužinoti daugiau taip patmaloniai kviečiame susitikti. P.S Šis pasiūlymas galioja tik asmenims gyvenantiems Kaune arba turintiems galimybę atvykti į Kauną.

Pic
1. Ar Jums svarbi dabartinė ekonominė situacija ir kiek tai gali įtakoti tiek Jūsų tiek Jūsų šeimos gerovę t.y: Jūsų algą ir pensiją?
2. Man būtų įdomu sužinoti kokių finansinių instrumentų pagalba galėčiau kaupti kapitalą savo ateičiai.
3. Norėčiau sužinoti daugiau apie dabartinę II pensijų pakopos situaciją, kokie skirtingų fondų rezultatai ir kur turėčiau būti, kad sukaupčiau daugiau vardan savo pensijos?
4. Investavimo galimybė atrodo patraukliai, bet norėčiau apie tai sužinoti daugiau.
5. Turiu mažų vaikų ir norėčiau sužinoti kaip efektyviai galėčiau sukaupti vaikų mokslams arba jų gyvenimo pradžiai.
6. Ar sutinkate, kad specializuotų kompanijų paslaugos yra geriau, negu kompanijų kurios turi daug įvairios paskirties paslaugų, bet negali pasiūlyti geriausių pasiūlymų rinkoje?
7. Aš pats save išlaikau (Esu vienas iš šeimos maitintojų) ir man būtų įdomu kaip galėčiau finansiškai apsisaugoti pats (apsaugoti savo šeimos finansus).
8. Mane domintų sužinoti daugiau apie galimybę isigyti paskolą, bet norėčiau patarimo ką prieš priimant tokį spręndimą turėčiau žinoti.
9. Man yra aktualu turto (automobilis, būstas, kelionės) draudimai, noriu gauti pačius geriausius pasiūlymus būtent man.
10. Man būtų aktualu sužinoti kaip dirbančiam žmogui būtų galima kaupti savo ateičiai ir pasinaudoti valstybės teikiamomis lengvatomis.
11.Šiai dienai turiu laisvų pinigų, bet norėčiau, kad mano "pinigai uždirbinėtų pinigus".
12.Savanoriškai kaupiu III pensijų pakopoje - turiu investicinį (arba) garantuotų palūkanų produktą. Tačiau manęs netenkina mano dabartinės kompanijos rezultatai ir nejaučiu jokios pagalbos iš savo kompanijos vadybininko. Norėčiau, kad atliktumėte mano poliso auditą.
13. Man būtų aktualu susitikti su finansų konsultantu ir susidaryti finansinį planą sau ir savo šeimai.
14. Aš dirbu pagal individualios veiklios pąžymą ir norėčiau alternatyvų, kaip galėčiau susikaupti pensijai savo lėšomis.
15.Man labai aktualu apsaugoti tiek save, tiek savo šeimos narius nuo netikėtų situacijų.
Jūsų Vardas ir Pavardė (Tai nėra privalomas klausimas)
Telefono numeris, kuriuo būtų galima su Jumis susisiekti. (Tai nėra privalomas klausimas)