Apklausa apie UAB ,,Maxima"

Gerbiamas kliente,

Aš esu prekybos centro UAB ,,MAXIMA“   darbuotoja Viktorija Šeštavickaitė, atlieku tyrimą, kurio tikslas išanalizuoti žmonių nuomonę apie parduotuvę.

Prašau išsirinkti, Jūsų nuomonę, geriausiai atspindintį atsakymą ir pažymėti X, arba parašyti Jums tinkamą atsakymą.

 

Maloniai prašau atsakyti į anketos klausimus. Duomenų anonimiškumas garantuojamas!

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Kuriomis valandomis dažniausiai lankotės parduotuvėje? ✪

Ar visuomet darbuotojos noriai atsako į Jums rūpimus klausimus? ✪

Ar atkreipiate dėmesį i siūlomas akcijas? ✪

Ar ilgai tenka užtrukti eilėje? ✪

Ar norėtumėte, jog siūlomų akcijų laikas būtų ilgesnis? ✪

Ar atkreipiate dėmesį į prekių kokybę? ✪

Verčiau renkates ekologiškas prekes ar atsiųstas iš užsienio? ✪

Lytis ✪

Amžius ✪

Šeimyninė padėtis ✪