Apklausa apie spurgų krautuvėlės internetinės parduotuvės dizainą

Kokia yra Jūsų nuomonė apie Spurgų įsigijimą internetu ir pristatymą į namus, arba atsiemimą parduotuvėje?

  1. Jei nemokamas pristatymas, tada kodel gi ne, bet jei reiketu moketi tai truputi nesamone, nes transportavimas brangesnis butu nei pati spurga :D
  2. Keistas concept'as, bet gali suveikti.
  3. Būtų itin patogu patenkinti savo poreikius greitai ir vietoje, palengvinant tam tikrų švenčių organizavimą norint įsigyti ką saldaus ir skanaus skubiai, bet sau mieliau rinkčiausi išeiti su drauge į kavinę, išgerti kavos ir suvalgyti po spurgą:)
  4. puiki
  5. Verslas eitųsi itin lėtai
  6. Pirkciau
  7. Super ideja, analogu neesu girdejas. O naujoves yra gerai! :)
  8. Truputi off-topic aišku. Tiesiog nuomonė. 1) Didina pasirinkimo laisvę. Kas nebutinai parduotuvėjė in-real, gali buti pateikta papildomai. 2) Įsigijimo įvairovė. Pristatymas į darbą, nebutinai namus. O in-reall kaip ir minėjau didina pasirinkimo laisvę, taip sukuriant palankesnias sąlygas žmonėms įsigyti spurgas jiems priimtinu būdu. Taigi nuomonė būtų gera.
  9. Patogu, susitaupo laiko, nereikia laukti eilėj.
  10. Pristatymas į namus iš tikrųjų yra labai patogus dalykas, kadangj niekur nereikia eiti. Tik vat pristatymo kainos kartais gąsdina. O atsiemimas parduotuvėje irgi neblogas variantas, atėjai - pasiėmei - išėjai,,nereikia laukti eilėje. Naudočiau abi galimybes.